Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 04-12-2012 02:01

(03-12-2012 14:35)kleomenes napisał(a):  W takiej sytuacji przydał by się VIP, którego nie posiadam facepalm
[Obrazek: 54952626.png]

Nawet VIP 1 zrobiłby by ratował Smile ale i tak wynik ładny Gratulacje Smile


Ps: dziękuje za kolejne rejestracje z reflinka


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Masterek - 05-12-2012 17:58

(04-12-2012 02:01)MrocznyKILL napisał(a):  
(03-12-2012 14:35)kleomenes napisał(a):  W takiej sytuacji przydał by się VIP, którego nie posiadam facepalm
[Obrazek: 54952626.png]

Nawet VIP 1 zrobiłby by ratował Smile ale i tak wynik ładny Gratulacje Smile


Ps: dziękuje za kolejne rejestracje z reflinka

gratulacje właśnie zarobiłeś na bułkęBig Grin


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - kleomenes - 05-12-2012 17:59

UP:
Bez uszczypliwości proszę haha Big Grin


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 06-12-2012 03:37

(05-12-2012 17:58)Masterek napisał(a):  
(04-12-2012 02:01)MrocznyKILL napisał(a):  
(03-12-2012 14:35)kleomenes napisał(a):  W takiej sytuacji przydał by się VIP, którego nie posiadam facepalm
[Obrazek: 54952626.png]

Nawet VIP 1 zrobiłby by ratował Smile ale i tak wynik ładny Gratulacje Smile


Ps: dziękuje za kolejne rejestracje z reflinka

gratulacje właśnie zarobiłeś na bułkęBig Grin

Z VIP 5 było by ciekawie za 1 kliknięcie masz na browarka Heart


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - grzego12 - 08-12-2012 19:19

Zapisany z refa


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - kleomenes - 08-12-2012 19:42

Mam pytanie. W sumie w programie jestem już jakiś czas ale nie wiem do końca jak to działa.
Otóż, kupuję sobie paczkę 100 I-Pass(do 25.12 jest jakaś promocja, tzn. że po zakupie 100 będę miał 200 I-Pass ?) celem nabycia VIP-a. I teraz jak to działa ? Mam grać za tyle I-Pass zależnie jakiego VIP-a chcę, tak ? Przykładowo w tym miesiącu wykorzystam 45 I-Pass w grach. To znaczy, że w styczniu wejdzie mi na VIP 3 ?

Jeszcze jedno. Program automatycznie przydziela nowych użytkowników starym gdy ci zarejestrują się z czystego, tak ?
Smile


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 08-12-2012 20:10

(08-12-2012 19:42)kleomenes napisał(a):  Mam pytanie. W sumie w programie jestem już jakiś czas ale nie wiem do końca jak to działa.
Otóż, kupuję sobie paczkę 100 I-Pass(do 25.12 jest jakaś promocja, tzn. że po zakupie 100 będę miał 200 I-Pass ?) celem nabycia VIP-a. I teraz jak to działa ? Mam grać za tyle I-Pass zależnie jakiego VIP-a chcę, tak ? Przykładowo w tym miesiącu wykorzystam 45 I-Pass w grach. To znaczy, że w styczniu wejdzie mi na VIP 3 ?

Jeszcze jedno. Program automatycznie przydziela nowych użytkowników starym gdy ci zarejestrują się z czystego, tak ?
Smile


przykro mi ale pomagam jedynie swoim poleconym . jedyne co mogę ci zaoferować to przejście pode mnie a ja zrekompensuje ci poniesione straty z tego tytułu (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku).

zyskasz dzięki temu pomoc oraz jeśli będziesz werbował poleconych dogadamy się co do refbacku dla ciebie.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - kordian100 - 08-12-2012 21:47

Dopiero zaczynam przygode z tym Surfem i mysle że bedzie dobrze Wink
Oczywiscie rejestracja z refa
Pozdrawiam


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 09-12-2012 18:10

Całkowita zmian postu numer 1 ze względu na to że serwis stał się absolutnym numerem 1 nie ma sensu go z niczym porównywać

Dla osób zaciekawionych pierwszej wersji posta numer 1:


Cytat:SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat opis poradnik triki wskazówki opinie bugi
Zacznij zarabiać przez internet z najlepszym programem na świecie typu SurfBar

Krótko o programie: I-Gagnant la barre jest to program komputerowy instalowany dobrowolnie na komputerze użytkownika. Po zainstalowaniu ukazuję się na monitorze mała ramka w rogu ekranu w której migają reklamy. Za przyzwolenie na to aby ciągle migały reklamy w rogu ekranu otrzymujemy wynagrodzenie w postaci pieniędzy.

Mini-Poradnik jak zacząć w 3 prostych krokach:

1.Zapisz się na: http://www.i-gagnant-barre.com/?u=MrocznyKILL&lang=pl

2.Pobierz małą ramkę w której będą migały reklamy

3.Zarabiaj za każdą minutę gdy ramka jest uruchomiona!

Najświeższy dowód wypłacalności serisu:

[Obrazek: wypgaga.jpg]

Porównanie z dotychczas najlepszym serwisem tego typu na świecie:

I-Gagnant la barre
VS 20Dollars2Surff

20Dollars2Surf:

-program ma ograniczoną ilość zdobytych punktów z banera 10 tys pkt

-za minutę surfowania otrzymujemy 1 punkt

-płatne kliki o wartości od 1 do 10 punktów

-przelicznik pkt w $ znany dopiero po miesiącu

-bardzo trudne zwycięstwo w grach

-wygrana z surf bonus max 1000 pkt

-denerwująca reklama ukazująca się na starcie i podczas dłuższego nie używania myszki



I-Gagnant la barre:

-program ma nieograniczoną do zdobycia pule punktów z banera*

-za minutę surfowania otrzymujemy 1.25 punktów*

-płatne kliki o wartości od 5 do 10 punktów

-przelicznik pkt w Euro oraz stan konta ukazywany na bieżąco ( przelicznik od 0.09 EURO do 0.11 EURO , minimum wypłaty 15 euro )

-łatwe zwycięstwo w grach

-wygrana z surf bonus aż do 6000 pkt*

-brak innych reklam poza ramką SurfBara


*-Dla posiadaczy konta VIP (otrzymasz je po rejestracji GRATIS na 31 dni) bez VIP: baner ograniczony 10000 pkt, 1 minuta = 1 pkt, wygrana z surf bonus do 3000

Masz wątpliwości odnoście serwisu chcesz poznać niezależne opinie innych nic prostszego wpisz w googlach Opinie o I-Gagnant la barre a przekonasz się jak wiele osób jest zadowolonych z tego serwisu

Nie czekaj zapisz się już teraz i zacznij zarabiać w sieci z najlepszym dostępnym w internecie serwisem. Program prężnie się rozwija oraz jest w 100% wypłacalny! Dołącz teraz i odbierz Darmowe KONTO VIP!

Korzyści poszczególnych kont VIP:

[Obrazek: 56968325.png]

[Obrazek: ban728_pl.gif]

Naprawdę wolisz dać zarobić obcokrajowcowi rejestrując się ze zwykłego link: http://www.i-gagnant-barre.com

Dziękuję Big Grin Dajesz zarobić Polakowi rejestrując się z reflinka: http://www.i-gagnant-barre.com/?u=MrocznyKILL&lang=pl

Rejestrując się z Reflinka możesz liczyć na moją pomoc ogólną w serwisie oraz z zdobywaniem poleconych!

DODATKOWO JEŚLI ZAPISZESZ SIĘ Z REF LINKA PRZELEJE CI SYMBOLICZNE 100PKT NA START ORAZ 100% REFBACKU ZA PIERWSZE 7 DNI W SERWISIE (PRZELEJE CI PUNKTY KTÓRE ZDOBYŁEM DZIĘKI TOBIE PRZEZ PIERWSZE 7 DNI PO TWOJEJ REJESTRACJI). OBY SKORZYSTAĆ Z BONUSIKU NAPISZ DO MNIE PW Z NICKIEM W I-GAGNAT ZARAZ PO REJESTRACJI.














RE: SurfBar I-Gagnant la barre : zarabianie przez internet , praca dodatkowa - EjBi - 09-12-2012 22:51

Świetny SurfBar.. Dzięki niemu zarobiłem pierwsze kieszonkowe Smile
Wielkie dzięki Mroczny!!! Huh