Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - Masterek - 04-02-2012 01:00

Widzę że Mroczny się postarał no no co ja widzęBig Grin
Jak na razie czekam na następną wypłatę już zamówiona Big Grin 185,37 Euro Smile
jak tylko dostane dodam dowód wypłaty tutajWink


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - Okazzi - 04-02-2012 16:24

Masterek, przez jaki okres czasu zbierałeś tą sumę? Wink


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - MrocznyKILL - 07-02-2012 13:33

Podbitka tematu- pierwszy post zaktualizowany


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - m0czYk1j - 07-02-2012 14:38

mam problem sciagnalem ten programik i nie widze zbey jakies reklamy w nim sie wyswietlaly


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - MrocznyKILL - 07-02-2012 14:51

wszystko dział poprawnie widzę że punkty są ci naliczane Smile a jeśli się mylę zrób zrzut ekranu i coś spróbuję pomóc Smile

Ps: skąd pomysł na nick Big Grin to moje pseudo w pewnej grze przeglądarkowej Smile


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - Kicaj89 - 07-02-2012 14:55

Ogólnie nie jest zły ten Surf...ma jedna zasadniczą wade, która kładzie go w stosunku do 20$2surf...mianowicie?...tylko 2 poziomy poleconych


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - MrocznyKILL - 07-02-2012 15:06

(07-02-2012 14:55)Kicaj89 napisał(a):  Ogólnie nie jest zły ten Surf...ma jedna zasadniczą wade, która kładzie go w stosunku do 20$2surf...mianowicie?...tylko 2 poziomy poleconych

może masz i rację ale 20dolars umiera niektórym zalega z wypłatami już 4 miesiące , polecanie staje jest mega trudne bo każdy już go zna , a i gagnant się dopiero rozwija zapisałem się 23 stycznia a mam już 203 refy na 1 lvl chętnie załączę zrzuty ekranu jeśli chcesz Smile

Podsumowując 20dollars to staruszek który zaczyna umierać a i gagnant zajmie jego dotychczasowe miejsce lidera


(07-02-2012 14:38)m0czYk1j napisał(a):  mam problem sciagnalem ten programik i nie widze zbey jakies reklamy w nim sie wyswietlaly

widzę ze pkt nie są ci jednak naliczane powodem może być brak internet explorer lub wyłączone ciasteczka przeglądarki


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - Kicaj89 - 07-02-2012 15:14

(07-02-2012 15:06)MrocznyKILL napisał(a):  
(07-02-2012 14:55)Kicaj89 napisał(a):  Ogólnie nie jest zły ten Surf...ma jedna zasadniczą wade, która kładzie go w stosunku do 20$2surf...mianowicie?...tylko 2 poziomy poleconych

może masz i rację ale 20dolars umiera niektórym zalega z wypłatami już 4 miesiące , polecanie staje jest mega trudne bo każdy już go zna , a i gagnant się dopiero rozwija zapisałem się 23 stycznia a mam już 203 refy na 1 lvl chętnie załączę zrzuty ekranu jeśli chcesz Smile

Podsumowując 20dollars to staruszek który zaczyna umierać a i gagnant zajmie jego dotychczasowe miejsce lidera

Zgadza się...szczerze mówiąc trzymam mocno kciuki za ten surf...jednak wydaje mi się że to dość spore ograniczenie...z drugiej strony nie ma się co dziwić...przy takiej przewadze "standardowych" zarobków na czymś musieli je ograniczyć


BTW: m0czYk1j

Net framework 3,5 zainstalowany?


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - MrocznyKILL - 07-02-2012 15:39

Tu trzeba przyznać rację że nawet samemu można sporo zarobić Smile

Bardzo ciekawie zrobiony jest VIP w i gagnant bo za samego VIPa się nie płaci tylko dostaje się go jako dodatek za wydawanie I pass np. wydasz 15 i pass na Gry nie dość że możesz wygrać to i dostajesz VIP 2 lub inwestujesz w loteria poleconych i też Vipa dostajesz dodatkowo Smile Lecz tak z tego co patrze dla samotnego surfera MAX to VIP 3 i trochę szczęścia w : Grach, loteriach itp. aby koszt Vipa nie przerósł zarobków Wink


RE: NOWY polskojęzyczny SurfBar! KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS! - Kicaj89 - 07-02-2012 17:00

(07-02-2012 15:39)MrocznyKILL napisał(a):  Tu trzeba przyznać rację że nawet samemu można sporo zarobić Smile

Bardzo ciekawie zrobiony jest VIP w i gagnant bo za samego VIPa się nie płaci tylko dostaje się go jako dodatek za wydawanie I pass np. wydasz 15 i pass na Gry nie dość że możesz wygrać to i dostajesz VIP 2 lub inwestujesz w loteria poleconych i też Vipa dostajesz dodatkowo Smile Lecz tak z tego co patrze dla samotnego surfera MAX to VIP 3 i trochę szczęścia w : Grach, loteriach itp. aby koszt Vipa nie przerósł zarobków Wink

Zgadzam się...jednak jak wiesz po sobie da się zebrać dość dużą liczbę poleconych...ciekawi mnie tylko fakt jak ty to robiłeś...nie będę cie prosił o Twoją technikę zdobywania poleconych ale może mógłbyś zdradzić czy twoi poleceni to Polacy czy bardziej zagraniczni surferzy?