Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 02-08-2012 19:32

(02-08-2012 16:20)mareczek napisał(a):  
(01-08-2012 21:51)Surfik napisał(a):  Mroczny rejestracja z Twojego linku Wink a co do 200 znajomych na gg i braku odpowiedzi troszkę się dziwie Wink zarejestrowałem się z ciekawości dzisiaj, punktów na ta chwile bez poleconych mam 6,7 tysia czyli około 65 centów. Tego typu zabawa nigdy mniej jakoś specjalnie nie kręciła bo zarobek strasznie mały ale jak ktoś chcę w ciagu miesiąca zarobi około 100 zł to realne bez chyba wiekszego wysiłku.... jak by byly pytania smiało odpowiem Wink

a w tym śnie były smoki? nawet jakbyś miał kompa odpalonego przez cały dzień to maksymalnie mógłbyś zebrać 1800 punktów za surfbara + za kliki 50 czyli ciekawe skąd wziąłeś te 5150 punktów nie mając poleconych beka oczywiście nie brałem pod uwage tego, że dostałeś z BONUSA 5k punktów, bo to jest raczej niemożliwe, 100zł miesięcznie samemu? chyba śnisz, maksymalnie mając włączonego kompa przez 30 dni nonstop uzbierasz 6-8€ co daje ok. 25-35zł. I tak nie jest źle, ale to jednak nie 100, nie oszukujmy się, pozdro

Może kolega miał szczęścia trochę w grach albo po prostu lubuje się w Płatnych Ofertach tam zgarniecie sporo pkt w krótkim czasie bez problemowo Smile

PS: twoja sygna przecież sugeruje to samo 120 zł na miech ... nie twierdze że kłamiesz bo jest to naprawdę możliwe Big Grin ale nie rozumiem czemu wytykasz innym coś o czym sam piszesz


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - mareczek - 03-08-2012 15:50

(02-08-2012 19:32)MrocznyKILL napisał(a):  
(02-08-2012 16:20)mareczek napisał(a):  
(01-08-2012 21:51)Surfik napisał(a):  Mroczny rejestracja z Twojego linku Wink a co do 200 znajomych na gg i braku odpowiedzi troszkę się dziwie Wink zarejestrowałem się z ciekawości dzisiaj, punktów na ta chwile bez poleconych mam 6,7 tysia czyli około 65 centów. Tego typu zabawa nigdy mniej jakoś specjalnie nie kręciła bo zarobek strasznie mały ale jak ktoś chcę w ciagu miesiąca zarobi około 100 zł to realne bez chyba wiekszego wysiłku.... jak by byly pytania smiało odpowiem Wink

a w tym śnie były smoki? nawet jakbyś miał kompa odpalonego przez cały dzień to maksymalnie mógłbyś zebrać 1800 punktów za surfbara + za kliki 50 czyli ciekawe skąd wziąłeś te 5150 punktów nie mając poleconych beka oczywiście nie brałem pod uwage tego, że dostałeś z BONUSA 5k punktów, bo to jest raczej niemożliwe, 100zł miesięcznie samemu? chyba śnisz, maksymalnie mając włączonego kompa przez 30 dni nonstop uzbierasz 6-8€ co daje ok. 25-35zł. I tak nie jest źle, ale to jednak nie 100, nie oszukujmy się, pozdro

Może kolega miał szczęścia trochę w grach albo po prostu lubuje się w Płatnych Ofertach tam zgarniecie sporo pkt w krótkim czasie bez problemowo Smile

PS: twoja sygna przecież sugeruje to samo 120 zł na miech ... nie twierdze że kłamiesz bo jest to naprawdę możliwe Big Grin ale nie rozumiem czemu wytykasz innym coś o czym sam piszesz

moja sygna nie mowi: "30€ w miesiac bez poleconych bezproblemowo!"
tylko ze mozna zarobic do 30€ i nie ma w niej informacji o tym ilu poleconych przy tym trzeba miec, sygna ma zachecic, jesli ktos sie zdecyduje, pisze do mnie i wtedy wyjasniam ze nie jest tak pieknie do konca


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 03-08-2012 16:31

(03-08-2012 15:50)mareczek napisał(a):  
(02-08-2012 19:32)MrocznyKILL napisał(a):  
(02-08-2012 16:20)mareczek napisał(a):  
(01-08-2012 21:51)Surfik napisał(a):  Mroczny rejestracja z Twojego linku Wink a co do 200 znajomych na gg i braku odpowiedzi troszkę się dziwie Wink zarejestrowałem się z ciekawości dzisiaj, punktów na ta chwile bez poleconych mam 6,7 tysia czyli około 65 centów. Tego typu zabawa nigdy mniej jakoś specjalnie nie kręciła bo zarobek strasznie mały ale jak ktoś chcę w ciagu miesiąca zarobi około 100 zł to realne bez chyba wiekszego wysiłku.... jak by byly pytania smiało odpowiem Wink

a w tym śnie były smoki? nawet jakbyś miał kompa odpalonego przez cały dzień to maksymalnie mógłbyś zebrać 1800 punktów za surfbara + za kliki 50 czyli ciekawe skąd wziąłeś te 5150 punktów nie mając poleconych beka oczywiście nie brałem pod uwage tego, że dostałeś z BONUSA 5k punktów, bo to jest raczej niemożliwe, 100zł miesięcznie samemu? chyba śnisz, maksymalnie mając włączonego kompa przez 30 dni nonstop uzbierasz 6-8€ co daje ok. 25-35zł. I tak nie jest źle, ale to jednak nie 100, nie oszukujmy się, pozdro

Może kolega miał szczęścia trochę w grach albo po prostu lubuje się w Płatnych Ofertach tam zgarniecie sporo pkt w krótkim czasie bez problemowo Smile

PS: twoja sygna przecież sugeruje to samo 120 zł na miech ... nie twierdze że kłamiesz bo jest to naprawdę możliwe Big Grin ale nie rozumiem czemu wytykasz innym coś o czym sam piszesz

moja sygna nie mowi: "30€ w miesiac bez poleconych bezproblemowo!"
tylko ze mozna zarobic do 30€ i nie ma w niej informacji o tym ilu poleconych przy tym trzeba miec, sygna ma zachecic, jesli ktos sie zdecyduje, pisze do mnie i wtedy wyjasniam ze nie jest tak pieknie do konca

oki trochę się czepiam Tongue ale ograniczenie zarabiaj do 30eruro na miech też może zniechęcić. Ja zarabiam ponad 30 euro na miech, mój sponsor gruuuuuuuuuuuuuuuuubo ponad 30 Euro a z tego co piszesz to tak jak by było ograniczenie do 30 euro.

Nie pisze tego żeby się czepiać bezsensownie tylko w dobrej wierze lepiej napisz tak jak jest czyli że serwis jest dużo lepszy od 20dollars2surf bo to już przeżytek który się SCAMI oraz warto dodać że w Gagnat na start dostaje się VIPA na 30 dni


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - klook - 05-08-2012 13:12

Czy tylko ja mam problem z kontaktem z nimi?
Wysłałem już do nich 2 wiadomości - tak jak w instrukcji w języku angielski,w odstępie czasu 72h.
Nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 06-08-2012 10:49

(05-08-2012 13:12)klook napisał(a):  Czy tylko ja mam problem z kontaktem z nimi?
Wysłałem już do nich 2 wiadomości - tak jak w instrukcji w języku angielski,w odstępie czasu 72h.
Nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Moderator pisał na forum gagnat ze jest jakiś problem z zakładką kontakt i on kontaktuje się bezpośrednio na emaila bo po ostatnich pracach coś sknocili i nie dochodzą do admina wiadomości poprzez kontakt


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - klook - 06-08-2012 13:33

to w jaki sposób się z nimi skontaktować ?


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - tomazzi - 06-08-2012 13:39

(06-08-2012 13:33)klook napisał(a):  to w jaki sposób się z nimi skontaktować ?

wysyłając e-mail ze swojej skrzynki pocztowej


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - klook - 06-08-2012 13:48

jasne,tyle zrozumiałem

jednak nadal nie wiem na jaki e-mail wysłać wiadomość


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 06-08-2012 14:05

(06-08-2012 13:48)klook napisał(a):  jasne,tyle zrozumiałem

jednak nadal nie wiem na jaki e-mail wysłać wiadomość

[email protected]


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - klook - 06-08-2012 14:09

dzięki,e-mail wysłany