Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 29-07-2012 11:45

Zauważyłem że osoby które polecają w moim temacie serwis i wklejają swój ref link nie są moimi poleconymi. Usunęli ref końcówkę... nie uważacie że zapisanie się z ref linka takiej osoby które myśli tylko o swoich zyskach nie jest zbyt opłacalne Wink

Swoją droga dziwie się takim osobom zamiast zapisać się z refka i dać zarobić polakowi wolicie być przyznani losowo innej osobie i dać zarobić np jakiemuś niemcowi czy francuzowi...


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Vuja1991 - 29-07-2012 17:17

Być może osoby "nowe" nie wiedzą że są przydzielane losowo. Ludzie z forum (nie wszyscy) za zarejestrowanie z refa mogą ci pomóc, a niemiec czy francuz... nie bardzo.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - dawsan20 - 29-07-2012 19:26

witam jestem nowy i szukam osoby która pomoże znaleźć kilka polecających , w zamian mogę klikać w refy . A to mój ref http://www.i-gagnant-barre.com/?u=dawsan20&lang=pl z góry dziękuje Smile


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 29-07-2012 19:28

(29-07-2012 19:26)dawsan20 napisał(a):  witam jestem nowy i szukam osoby która pomoże znaleźć kilka polecających , w zamian mogę klikać w refy . A to mój ref http://www.i-gagnant-barre.com/?u=dawsan20&lang=pl z góry dziękuje Smile

zapisałeś sie z mojego ref linka wiec wyślę ci kilka wskazówek na pw w gagnant Smile


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - mareczek - 30-07-2012 13:32

(29-07-2012 11:45)MrocznyKILL napisał(a):  Zauważyłem że osoby które polecają w moim temacie serwis i wklejają swój ref link nie są moimi poleconymi. Usunęli ref końcówkę... nie uważacie że zapisanie się z ref linka takiej osoby które myśli tylko o swoich zyskach nie jest zbyt opłacalne Wink

Swoją droga dziwie się takim osobom zamiast zapisać się z refka i dać zarobić polakowi wolicie być przyznani losowo innej osobie i dać zarobić np jakiemuś niemcowi czy francuzowi...

co do drugiej wypowiedzi, bez takich gadek mroczny, bo wiadomo, że tobie też chodzi tylko o to zeby zbierac jak najwieksza liczbe poleconych, a twoja 'pomoc' za zarej. z refa jest za przeproszeniem gowniana, jak poprosilem o pomoc w zdobywaniu poleconych to napisales mi tyle:

1. inwestor- podam ci nazwy serwisów gdzie reklama jest bardzo tania i skuteczna oraz dam ci gotowy tekst reklamowy
2. podobnie jak punkt 1 ale podam ci serwisy gdzie warto sie zapisać i kupować reklame za zarobki
3. spamer - szeroka gałąź Wink

wiec napisalem, zebys rozwinal 3 podpunkt o co dokladniej chodzi itd. dodajac ze niechetnie inwestuje, a ty tylko 'rozumiem, ze wolisz najpierw spraawdzic serwis zanim zainwestujesz pieniadze' i od tamtej pory nic nie odpisales, za taka pomoc nawet nie moge podziekowac


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 30-07-2012 13:58

(30-07-2012 13:32)mareczek napisał(a):  
(29-07-2012 11:45)MrocznyKILL napisał(a):  Zauważyłem że osoby które polecają w moim temacie serwis i wklejają swój ref link nie są moimi poleconymi. Usunęli ref końcówkę... nie uważacie że zapisanie się z ref linka takiej osoby które myśli tylko o swoich zyskach nie jest zbyt opłacalne Wink

Swoją droga dziwie się takim osobom zamiast zapisać się z refka i dać zarobić polakowi wolicie być przyznani losowo innej osobie i dać zarobić np jakiemuś niemcowi czy francuzowi...

co do drugiej wypowiedzi, bez takich gadek mroczny, bo wiadomo, że tobie też chodzi tylko o to zeby zbierac jak najwieksza liczbe poleconych, a twoja 'pomoc' za zarej. z refa jest za przeproszeniem gowniana, jak poprosilem o pomoc w zdobywaniu poleconych to napisales mi tyle:

1. inwestor- podam ci nazwy serwisów gdzie reklama jest bardzo tania i skuteczna oraz dam ci gotowy tekst reklamowy
2. podobnie jak punkt 1 ale podam ci serwisy gdzie warto sie zapisać i kupować reklame za zarobki
3. spamer - szeroka gałąź Wink

wiec napisalem, zebys rozwinal 3 podpunkt o co dokladniej chodzi itd. dodajac ze niechetnie inwestuje, a ty tylko 'rozumiem, ze wolisz najpierw spraawdzic serwis zanim zainwestujesz pieniadze' i od tamtej pory nic nie odpisales, za taka pomoc nawet nie moge podziekowac

zdaje sobie sprawę że kontakt ze mną jest dość trudny ale uwierz mi że staram się jak mogę. na gg mam ponad 200 kontaktów z czego 60% to osoby którym poleciłem gagnant ... robię co w mojej mocy ale nie mogę pamiętać o wszystkich choć bym bardzo chciał


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Hercik - 01-08-2012 12:14

Dał by ktoś wskazówki jak zdobyć paru poleconych? Jestem w tym zielony...

Ile punktów to 1Euro?


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Surfik - 01-08-2012 21:51

Mroczny rejestracja z Twojego linku Wink a co do 200 znajomych na gg i braku odpowiedzi troszkę się dziwie Wink zarejestrowałem się z ciekawości dzisiaj, punktów na ta chwile bez poleconych mam 6,7 tysia czyli około 65 centów. Tego typu zabawa nigdy mniej jakoś specjalnie nie kręciła bo zarobek strasznie mały ale jak ktoś chcę w ciagu miesiąca zarobi około 100 zł to realne bez chyba wiekszego wysiłku.... jak by byly pytania smiało odpowiem Wink


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 02-08-2012 10:11

(01-08-2012 12:14)Hercik napisał(a):  Dał by ktoś wskazówki jak zdobyć paru poleconych? Jestem w tym zielony...

Ile punktów to 1Euro?

Odezwij się do mnie na PW w Gagnant odnoście pierwszej prośby.

1euro to około 10 tys pkt


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - mareczek - 02-08-2012 16:20

(01-08-2012 21:51)Surfik napisał(a):  Mroczny rejestracja z Twojego linku Wink a co do 200 znajomych na gg i braku odpowiedzi troszkę się dziwie Wink zarejestrowałem się z ciekawości dzisiaj, punktów na ta chwile bez poleconych mam 6,7 tysia czyli około 65 centów. Tego typu zabawa nigdy mniej jakoś specjalnie nie kręciła bo zarobek strasznie mały ale jak ktoś chcę w ciagu miesiąca zarobi około 100 zł to realne bez chyba wiekszego wysiłku.... jak by byly pytania smiało odpowiem Wink

a w tym śnie były smoki? nawet jakbyś miał kompa odpalonego przez cały dzień to maksymalnie mógłbyś zebrać 1800 punktów za surfbara + za kliki 50 czyli ciekawe skąd wziąłeś te 5150 punktów nie mając poleconych beka oczywiście nie brałem pod uwage tego, że dostałeś z BONUSA 5k punktów, bo to jest raczej niemożliwe, 100zł miesięcznie samemu? chyba śnisz, maksymalnie mając włączonego kompa przez 30 dni nonstop uzbierasz 6-8€ co daje ok. 25-35zł. I tak nie jest źle, ale to jednak nie 100, nie oszukujmy się, pozdro