Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 22-05-2012 12:11

(22-05-2012 12:04)tomazzi napisał(a):  no kill to z takim podejściem jak twoje i idąc dalej twoją drogą myślenia to ludzie do dzieła ...
dublować istniejące tematy, rozwinąć je i pomimo, że będą dublami to mają zostać bo będą wasze bardziej rozwinięte od 1 osoby która założyła temat na forum i może zawody zrobimy forumowe która osoba będzie miała swój temat ze 100 o tym samym bardziej rozwiniętym od drugiego
pomyśl kill logicznie ...

Jak ty się twardo trzymasz reguł można załatwić to po ludzku a nie jak automat... To że to dubel zostało to przeoczone i teraz usunięcie tak rozbudowanego tematu było by stratą. Można po prostu napisać do autora tamtego tematu pogadać jak człowiek z człowiekiem i się dogadać. Nikt tu o chamskim kasowaniu tematu nie mówi stało się było przeoczenie ale to nie znaczy że teraz trzeba sztywno się regulaminu trzymać.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - tomazzi - 22-05-2012 12:24

nie jest to twoje 1 przeoczenie
na wielu forach dublowałeś tematy istniejące o i-gagnant nie używając nawet opcji szukaj i to dublowałeś pomimo usuwania dalej z uporem maniaka gdzie na kilku zakończyłeś swoją karierę z banem
więc w twoim przypadku na tym forum "przeoczenie" dubla było ci na rękę i teraz będziesz bronił tematu jak lew byle tylko twój dubel pozostał
posty z tego tematu można przenieść do tematu który zdublowałeś i będzie wtedy tamten temat tematem rozbudowanym bez twojego reflinku i temat dubla rozwiązany


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 22-05-2012 12:37

(22-05-2012 12:24)tomazzi napisał(a):  nie jest to twoje 1 przeoczenie
na wielu forach dublowałeś tematy istniejące o i-gagnant nie używając nawet opcji szukaj i to dublowałeś pomimo usuwania dalej z uporem maniaka gdzie na kilku zakończyłeś swoją karierę z banem
więc w twoim przypadku na tym forum "przeoczenie" dubla było ci na rękę i teraz będziesz bronił tematu jak lew byle tylko twój dubel pozostał
posty z tego tematu można przenieść do tematu który zdublowałeś i będzie wtedy tamten temat tematem rozbudowanym

Masz rację ze tematów z moim reflinkiem jest cała masa w sieci ALE nie są mojego autorstwa gdyż płacę osobom za zakładanie tematów (dla potwierdzenia jest temat w dziale refbacki) i nie mogę zagwarantować że robią to w pełni legalnie choć aby otrzymali wynagrodzenie dałem warunek że tematy nie mogą łamać regulaminu...

Kojarze cię jako moderatora na kilku forach jest tam olbrzymi rygor i może właśnie dlatego są tak mało popularne... pozwól zadecydować tutejszej moderacji twoja władza tu nie sięga jeśli temat wyląduje w koszu zrozumiem....


PS: skończmy już z tym offtopem to nie miejsce na to jeśli masz coś do powiedzenia o serwisie pisz tu a jeśli nie zapraszam na PW .


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - gorzo_91 - 23-05-2012 10:44

MrocznyKILL zarejestrowałem się z Twojego ref linka.
Proszę o jakieś wskazówki na pw dla 'nowego' no i przydałoby się coś podziałać z tymi poleconymi, tak jak obiecywałeś Smile
Pozdrawiam, Gorzo.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - BabciaKleofas - 24-05-2012 21:48

Drobne pytanko, troszke offtop: jak ustawić, aby przy np. kliknięcie w link bonusowy otwierało Operę, a nie IE? Troche to irytujące...


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 25-05-2012 00:16

(23-05-2012 10:44)gorzo_91 napisał(a):  MrocznyKILL zarejestrowałem się z Twojego ref linka.
Proszę o jakieś wskazówki na pw dla 'nowego' no i przydałoby się coś podziałać z tymi poleconymi, tak jak obiecywałeś Smile
Pozdrawiam, Gorzo.

Proszę o kontakt na GG 2606410 ułatwi to sprawę Smile


(24-05-2012 21:48)BabciaKleofas napisał(a):  Drobne pytanko, troszke offtop: jak ustawić, aby przy np. kliknięcie w link bonusowy otwierało Operę, a nie IE? Troche to irytujące...

Proponuje dodać do paska zakładek I-gagnat w ulubionej przeglądarce o 2/3 sekundy spowolni to dostęp do konta Wink ale niestety nie ma opcji zmiany gdyż I-gagnant współpracuje tylko z IE ...

(21-05-2012 10:33)MrocznyKILL napisał(a):  
(17-05-2012 19:29)MrocznyKILL napisał(a):  
Uwaga! Ważna inf dla moich poleconych

Moich aktualnych poleconych proszę o kontakt gdyż znalazłem rewelacyjną formę reklamowania swojego ref linka (nie tylko I-Gagnant la barre) i chętnie nią się podzielę Smile


Niestety sposób nie aktualny ( Admin serwisu w którym była bardzo atrakcyjna forma reklamy wycofał ją ) ... Osoby które do mnie pisały w tej sprawie i zapisały się w serwisie inwestując swój czas otrzymają ode mnie rekompensatę w postaci punktów w serwisie I-gagnant ba barre (maksymalny czas oczekiwania do 7 dni).


Edit:

Wskazówki odnoście standardowego zdobywania poleconych nadal aktualne.
3 metody promowania:
1.Inwestor- najskuteczniejsza (powiem gdzie najlepiej inwestować- gdzie najtaniej i skutecznie)
2.Promotor- średnia skuteczność ale za FREE (powiem gdzie najlepiej się zapisać aby kupić reklamę za zarobki)
3.Spamer- dość wysoka skuteczność... nie polecam ale prezentuje wszystkie metody...

Osoby które poświęciły swój czas na ten sposób rejestrując się w podanym prze zemnie serwisie proszę o kontakt PW w I-gagnat la barre podając w wiadomości swój nick w serwisu. W zależności od poświęconego czasu przyznam rekompensaty punktowe


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - gorzo_91 - 27-05-2012 14:13

MrocznyKILL czy mogę liczyć na jakiś kontakt...? Czekam już kilka dni.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Masterek - 27-05-2012 17:15

Ja także chciałbym się z Panem skontaktować .


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Matixio - 27-05-2012 17:36

Ja też chcę się skontaktować z Mrocznym


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 27-05-2012 20:59

Witaj serdecznie

Kontakt do mnie jest ogólnie dostępny:
- GG 2606410 (bardzo często na niewidocznym)
- EMAIL [email protected]
- PW w I-gagnat la bare (kontakt preferowany- najczęściej sprawdzam częściej niż GG)

Matixio proszę o jakiś kontakt do ciebie Smile