Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Yhev12 - 21-05-2012 09:16

MrocznyKILL zarejestrowałem sie z twojego refa dopomozesz cos w tych poleconych ?


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 21-05-2012 10:33

(17-05-2012 19:29)MrocznyKILL napisał(a):  
Uwaga! Ważna inf dla moich poleconych

Moich aktualnych poleconych proszę o kontakt gdyż znalazłem rewelacyjną formę reklamowania swojego ref linka (nie tylko I-Gagnant la barre) i chętnie nią się podzielę Smile


Niestety sposób nie aktualny ( Admin serwisu w którym była bardzo atrakcyjna forma reklamy wycofał ją ) ... Osoby które do mnie pisały w tej sprawie i zapisały się w serwisie inwestując swój czas otrzymają ode mnie rekompensatę w postaci punktów w serwisie I-gagnant ba barre (maksymalny czas oczekiwania do 7 dni).


Edit:

Wskazówki odnoście standardowego zdobywania poleconych nadal aktualne.
3 metody promowania:
1.Inwestor- najskuteczniejsza (powiem gdzie najlepiej inwestować- gdzie najtaniej i skutecznie)
2.Promotor- średnia skuteczność ale za FREE (powiem gdzie najlepiej się zapisać aby kupić reklamę za zarobki)
3.Spamer- dość wysoka skuteczność... nie polecam ale prezentuje wszystkie metody...


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Yhev12 - 21-05-2012 10:39

Mroczny da rade cos tam wysłac Smile?


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 21-05-2012 10:47

(21-05-2012 10:39)Yhev12 napisał(a):  Mroczny da rade cos tam wysłac Smile?

Żeby zbyt nie offtopować w temacie Wink odezwij sie na gg2606410


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Masterek - 21-05-2012 23:43

Mroczny a Tobie coś wysłać?Big Grin


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - tomazzi - 22-05-2012 08:44

patrząc na datę tematu i postu z tego tematu:

http://zarabiam.com/Temat-Surfbar-I-Gagnant-Barre-48296

to post i temat mrocznykill powinien wylecieć do kosza bo jest dublem założonym 13 dni później ...

post i temat zgłoszony


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 22-05-2012 11:49

(22-05-2012 08:44)tomazzi napisał(a):  patrząc na datę tematu i postu z tego tematu:

http://zarabiam.com/Temat-Surfbar-I-Gagnant-Barre-48296

to post i temat mrocznykill powinien wylecieć do kosza bo jest dublem założonym 13 dni później ...

post i temat zgłoszony

Tu trzeba podejść do regulaminu "po ludzku" ...

I mam nadzieje że moderacja jest także tego zdania. Usunięcie rozwiniętego tematu z popularną ankiet szczegółowym opisem i dowodami wypłat na jakieś wypociny Wink no bez przesady...


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - tomazzi - 22-05-2012 11:54

ale myślę, że regulamin obejmuje wszystkich po równo i zasady są zasadami ...
temat którego link podałem jest założony o 13 dni wcześniej od twojego a twój jest jego dublem ...
gdyby moderatorzy wcześniej to widzieli to już dawno twój temat byłby w koszu bo chyba nie myślisz, że usunięty zostanie temat chłopaka który założył go zgodnie z regulaminem w przeciwieństwie do ciebie bo nie on zdublował twój temat i złamał regulamin tylko ty zdublowałeś jego temat i ty złamałeś regulamin


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 22-05-2012 11:59

(22-05-2012 11:54)tomazzi napisał(a):  ale myślę, że regulamin obejmuje wszystkich po równo i zasady są zasadami ...
temat którego link podałem jest założony o 13 dni wcześniej od twojego a twój jest jego dublem ...
gdyby moderatorzy wcześniej to widzieli to już dawno twój temat byłby w koszu bo chyba nie myślisz, że usunięty zostanie temat chłopaka który założył go zgodnie z regulaminem w przeciwieństwie do ciebie bo nie on zdublował twój temat i złamał regulamin tylko ty zdublowałeś jego temat i ty złamałeś regulamin

Autor tamtego tematu kipi sobie z moderacji nie dość że maskuje to i ma za mało postów na dodanie nawet nie zamaskowanego reflinka...

Ok decyzję co do losów tematu oddaje pod osąd moderacji... Nawet jeśli temat trafi do kosza to jak na razie jeszcze w nim nie jest wiec nie ma co siać Offtopu.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - tomazzi - 22-05-2012 12:04

no kill to z takim podejściem jak twoje i idąc dalej twoją drogą myślenia to ludzie do dzieła ...
dublować istniejące tematy, rozwinąć je i pomimo, że będą dublami to mają zostać bo będą wasze bardziej rozwinięte od 1 osoby która założyła temat na forum i może zawody zrobimy forumowe która osoba będzie miała swój temat ze 100 o tym samym bardziej rozwiniętym od drugiego
pomyśl kill logicznie ...