Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - MrocznyKILL - 06-05-2012 21:44

(06-05-2012 21:25)tomazzi napisał(a):  wiesz co wydaje mi się, że takie oferty bonusowe powinny znajdować się w dziale refback który jest do tego przeznaczony

a temat o tym surfbarze nie jest działem i tematem w dziale refback

Często udaje mi się przyłapać Wink moderację jak przegląda wątek... skoro mają go na celowniku i nie reagują w tej sprawie nie łamie to żadnych zasad.

Też sądzę że nie ma co tego rozdzielać bo nowicjusze skuszeni malutkim bonusikiem nie będą musieli szukać dokładnych inf o serwisie w innych działach tylko wszytko będzie w jednym miejscu.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki . - MrocznyKILL - 08-05-2012 21:00

Mała wskazówka dotycząca serwisu :

W sekcji PŁATNE KLIKI po wy klikaniu wszystkich reklam zmień na język francuski (w lewym górnym rogu) a pojawi się kilka dodatkowych reklam do wy klikania Smile


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Axlii1 - 09-05-2012 12:13

Dzięki, zarejestrowałem się z refa.


Odp: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Ketchup202 - 10-05-2012 21:00

Zarejestrowalem sie

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - BabciaKleofas - 16-05-2012 06:39

Jak wygląda sprawa z odpalaniem surfa na 2 kompach jednocześnie? Lecą bany czy dozwolone?


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 16-05-2012 11:17

(16-05-2012 06:39)BabciaKleofas napisał(a):  Jak wygląda sprawa z odpalaniem surfa na 2 kompach jednocześnie? Lecą bany czy dozwolone?

Niedozwolone 1 konto na 1 gospodarstwo domowe ... ale nie jest to wielkim problemem serwis liczy dopiero niecałe 30k ludzi wiec o poleconych bardzo łatwo Wink


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - BabciaKleofas - 16-05-2012 18:20

Ok, ale mi chodzi o to, że odpalę 1 surfa na 2 kompach jednocześnie, z jednego konta. Jestem teraz na wyjeździe i chcę zarobić, a jednocześnie siostra będzie odpalać surfa u mnie w domu i nie wiem czy nie będzie z tym problemów.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 16-05-2012 19:07

(16-05-2012 18:20)BabciaKleofas napisał(a):  Ok, ale mi chodzi o to, że odpalę 1 surfa na 2 kompach jednocześnie, z jednego konta. Jestem teraz na wyjeździe i chcę zarobić, a jednocześnie siostra będzie odpalać surfa u mnie w domu i nie wiem czy nie będzie z tym problemów.

Sądząc po twojej wypowiedzi wnioskuje że chcesz odpalić jednocześnie surfbar na 2 komputerach ... sądzę że to raczej nie przejdzie

ale jeśli chcesz np ze siostra odpala u ciebie w domu jak np. ty jesteś w pracy a ty jak wracasz ona wyłącza a ty odpalasz u siebie. taka opcja była by możliwa tak sądzę. ale aby mieć w 100% czyste sumienie najlepiej było by zgłosić to adminowi pomocna osoba wiec sądzę że nie będzie żadnego problemu Smile


RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - MrocznyKILL - 17-05-2012 19:29

Uwaga! Ważna inf dla moich poleconych

Moich aktualnych poleconych proszę o kontakt gdyż znalazłem rewelacyjną formę reklamowania swojego ref linka (nie tylko I-Gagnant la barre) i chętnie nią się podzielę Smile



RE: SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis, poradnik , triki, wskazówki - Masterek - 18-05-2012 12:49

A czy sponsorów to też dotyczy?Smile