Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - GKH - 01-05-2012 22:23

po przenosinach na inny serwer chyba też zmienili aktywność bannerów:

2b
Każdy komputer z zainstalowanym oprogramowaniem umożliwia zbieranie punktów, które są uzależnione od stawek reklamodawców. Maksymalna ilość punktów jaką można uzyskać z baru wynosi 10 tys. punktów na miesiąc. Punkty nie są naliczone także, w momencie kiedy użytkownik jest nieaktywny przez przynajmniej 5 minut.

Na VIPie też nie zlicza pkt po 5-iu minutach nieaktywności, także zostawiony komp 24h/7 nic nie da Wink
Dalej jest, że userzy bez VIPa muszą przepisywać tokeny, no a że teraz 5 minut aktywności to niezły cios dla VIPów, chociaż mając dużo poleconych, to pkt zarobione z bannera to pikuś Smile


RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - MrocznyKILL - 03-05-2012 14:53

UWAGA! kolejny BONUS dla najszybszych!

*Zapisz się do I-Gagnant la bare z mojego ref linka i jeśli będziesz pierwsza osobą która napisze kolejny post z swoim nickiem otrzymasz BONUS w postaci mojego konta w serwisie SwiatReklam.net (Ilość poleconych: 16 , Stan konta: 1zł 39gr)

*-Bonus otrzymasz po 3 dniach aktywności w serwisie! Bonus dotyczy tylko nowo zapisanych osób! Czas bonusu to tylko 24h od daty dodania posta.



Bonus będzie pojawiał się co kilka dni więc jeśli nie zdążyłeś zapraszam do pilnowania tematu i polowania na kolejny Smile



RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - Xax - 03-05-2012 15:31

Pomagasz jeszcze w poszukiwaniu poleconych tym, którzy zarejestrowali się z Twojego reflinka?


RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - MrocznyKILL - 03-05-2012 15:56

(03-05-2012 15:31)Xax napisał(a):  Pomagasz jeszcze w poszukiwaniu poleconych tym, którzy zarejestrowali się z Twojego reflinka?

Postaram się pomóc odezwij się na GG 2606410


RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - tomazzi - 03-05-2012 16:02

po rozważeniu wszystkich za i przeciw niestety nie wchodzę w ten biznes
jest to biznes zbyt wysokiego ryzyka - surf dziś jest a jutro go nie ma, lub stanie się nie płacącym scamem do którego kodami nikt nie będzie zainteresowany zakupem
kody to nie jest towar schodzący na pniu i od ręki a dodatkowo jeszcze w takiej cenie ponad 1 e za szt i można nagle zostać z kodami i wtopionymi w nie pieniędzmi a surff zniknie


RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - MrocznyKILL - 03-05-2012 16:23

(03-05-2012 16:02)tomazzi napisał(a):  po rozważeniu wszystkich za i przeciw niestety nie wchodzę w ten biznes
jest to biznes zbyt wysokiego ryzyka - surf dziś jest a jutro go nie ma, lub stanie się nie płacącym scamem do którego kodami nikt nie będzie zainteresowany zakupem
kody to nie jest towar schodzący na pniu i od ręki a dodatkowo jeszcze w takiej cenie ponad 1 e za szt i można nagle zostać z kodami i wtopionymi w nie pieniędzmi a surff zniknie

Surf ma ponad 2 lata i NIGDY nie było nawet ani jednodniowego opóźnienia z wypłatami u kogokolwiek. Nie musisz sprzedawać ich na giełdzie inwestując w serwisie tez zarobisz nieco mnie ale też sporo... czas zwrotu 100% inwestycji + zarobek wynosi max 31 dni.

Podjąłeś decyzję i szanuje to nie będę już dłużej cię przekonywał. Ty masz swoje racje a ja swoje i każdy będzie zawzięcie bronił swoich...

Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków w innych serwisach w których jesteś.


RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - MrocznyKILL - 04-05-2012 13:58

UWAGA! kolejny BONUS dla najszybszych!

*Zapisz się do I-Gagnant la bare z mojego ref linka i jeśli będziesz pierwsza osobą która napisze kolejny post z swoim nickiem otrzymasz BONUS w postaci mojego konta w serwisie SwiatReklam.net (Ilość poleconych: 16 , Stan konta: 1zł 39gr) oraz konto w serwisie PulsReklamy.pl (Ilość poleconych: 20 , Stan konta: 1zł 36gr)

*-Bonus otrzymasz po 3 dniach aktywności w serwisie! Bonus dotyczy tylko nowo zapisanych osób! Czas bonusu to tylko 24h od daty dodania posta.



Bonus będzie pojawiał się co kilka dni więc jeśli nie zdążyłeś zapraszam do pilnowania tematu i polowania na kolejny Smile



RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - pitn86 - 06-05-2012 13:28

Korzystam z I-gagnat już jakiś czas z plecenia Mrocznego i jestem zadowolony a jako dowód że aktywność popłaca zamieszczam moją pierwszą wypłatkę w załączniku.
Gorąco polecam.... Smile


RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - MrocznyKILL - 06-05-2012 21:21

UWAGA! kolejny BONUS dla najszybszych!

*Zapisz się do I-Gagnant la bare z mojego ref linka i jeśli będziesz pierwsza osobą która napisze kolejny post z swoim nickiem otrzymasz BONUS w postaci 0.25 zł na konto PP!

*-Bonus otrzymasz po 3 dniach aktywności w serwisie! Bonus dotyczy tylko nowo zapisanych osób! Czas bonusu to tylko 24h od daty dodania posta.



Bonus będzie pojawiał się co kilka dni więc jeśli nie zdążyłeś zapraszam do pilnowania tematu i polowania na kolejny Smile



RE: SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik . Vip na 31 dni GRATIS - tomazzi - 06-05-2012 21:25

wiesz co wydaje mi się, że takie oferty bonusowe powinny znajdować się w dziale refback który jest do tego przeznaczony

a temat o tym surfbarze nie jest działem i tematem w dziale refback