Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: SurfBar I-Gagnant la barre: zarabianie przez internet, praca dodatkowa, inwestycje (/Temat-SurfBar-I-Gagnant-la-barre-zarabianie-przez-internet-praca-dodatkowa-inwestycje-48822)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik - MrocznyKILL - 02-04-2012 11:45

Tak jeśli stać cie na 1000 i pass solo serwis daje możliwość naprawdę sporego zysku . Serwis aktualnie jest stabilny finansowo absolutnie wszyscy dostaje wypłaty w dokładnie tym terminie jaki powinni a serwis istnieje już 2 lata zresztą surfbary tak łatwo nie padają jak buxy Wink

Jeśli się zdecydujesz pomyśl o mojej ofercie Wink Refback + punkty z poleconych (z kampanii która ci oferuję wpadnie od 5 do 20 ref) będzie też zawsze jakimś dodatkowym bonusem Smile


RE: KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik - tomazzi - 02-04-2012 11:48

900 e w porównaniu np do tego co wpłaciłem i cały czas już 5 miesiąc reinwestuję i nie wypłacam jeszcze w jss to mały pikuś Big Grin
pewnie wejdę w to ale jeszcze poczytam, poszukam i przemyślę wraz z twoją ofertą również


RE: KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik - MrocznyKILL - 02-04-2012 11:56

oki rozumiem poczytaj ( wujcio google ma dobra opinie o I-gag mnóstwo pozytywnych opinii i bark głosów z jakimikolwiek problemami z wypłatą )
przemyśl na spokojnie i daj znać Smile jeśli jesteś typem inwestora chętnie pomogę z refami ja aktualnie mam 414 na lvl 1 (bardzo aktywni bo 99% z nich to osoby z kampanii reklamowych a nie ze spamu Wink ) a kosztowali mnie nie całe 200 zł (choć przez pośpiech okazało się że jak bym poszukał uzyskałbym taki sam efekt za 100 zł )... wiec jeśli zapiszesz się pode mną moje metody promowania równie udostępne bo twój ref to i mój ref Smile choć refy to tylko dodatek do korzyści VIP 5 ale dodatkowy zysk zawsze mile widziany Smile


RE: KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik - tomazzi - 02-04-2012 12:07

jeszcze takie pytanie - z ewentualnych moich poleconych ty też masz % z puli pkt - tak ?
więc zwrot 50% pkt oferowanych przez ciebie to tylko z puli moich zdobytych pkt czy też z pkt zdobytych też przez moich ewentualnych poleconych


RE: KONTO VIP NA MIESIĄC GRATIS Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik - MrocznyKILL - 02-04-2012 12:16

jeśli zdecydujesz się na większą kampanie mogę również zaoferować refback od twoich 50% ref ALE nie zależnie od mojego statusu VIP czyli będę dawał ci 50% tego co z nich zarobie ale tak jak bym był No-VIP

sądzę że po połączeniu tego wszystkiego ( refback z ciebie , darmowa kampania , refback z ref) to i tak bardzo hojna oferta Smile lepsze to niż zapisać się z czystego i nie mieć nic Sad


RE: Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik Konto VIP na miesiac Gratis - pitn86 - 02-04-2012 23:27

VIP5 to bardzo fajna sprawa, również planuje jego zakup ale najpierw pozbieram sobie trochę ref żeby jeszcze więcej z VIPa zyskać


RE: Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik Konto VIP na miesiac Gratis - mysza5000 - 03-04-2012 11:50

zapisałam się mysza5000 Smile

Czy jak się poleca np link komuś tak jak na 20dollars też się dostaje pkt czy tylko jak kto się zarejestruje?


RE: Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik Konto VIP na miesiac Gratis - MrocznyKILL - 03-04-2012 12:16

(03-04-2012 11:50)mysza5000 napisał(a):  zapisałam się mysza5000 Smile

Czy jak się poleca np link komuś tak jak na 20dollars też się dostaje pkt czy tylko jak kto się zarejestruje?

Dostajemy pkt tylko za aktywnych ale przy pozostałych zaletach I-gagnant i tak wypada znaaaaaaaaacznie lepiej niż 20dolars po zdobyciu nawet kilka ref można już sporo zarobić Smile


RE: Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik Konto VIP na miesiac Gratis - mysza5000 - 03-04-2012 12:26

(03-04-2012 12:16)MrocznyKILL napisał(a):  
(03-04-2012 11:50)mysza5000 napisał(a):  zapisałam się mysza5000 Smile

Czy jak się poleca np link komuś tak jak na 20dollars też się dostaje pkt czy tylko jak kto się zarejestruje?

Dostajemy pkt tylko za aktywnych ale przy pozostałych zaletach I-gagnant i tak wypada znaaaaaaaaacznie lepiej niż 20dolars po zdobyciu nawet kilka ref można już sporo zarobić Smile

dzięki Smile za odpowiedź Smile


RE: Polskojęzyczny SurfBar I-Gagnant la barre opis+ poradnik Konto VIP na miesiac Gratis - MrocznyKILL - 03-04-2012 14:36

UWAGA! pierwszy BONUS dla najszybszych!

*Zapisz się do I-Gagnant la bare z mojego ref linka i jeśli będziesz pierwsza osobą która napisze kolejny post z swoim nickiem otrzymasz BONUS w postaci 1000 wejść twojego dowolnego linka (cena jaką trzeba by zapłacić kupując taki pakiet: 3.50 zł) w jednym z serwisów należących do grupy IvoNet

*-Bonus otrzymasz po 3 dniach aktywności w serwisie! Bonus tyczy się tylko nowo zapisanym osobom! Czas bonusu to tylko 24h od daty dodania posta.



Bonus będzie pojawiał się co kilka dni więc jeśli nie zdążyłeś zapraszam do pilnowania tematu i polowania na kolejny Smile