Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal / Bank pożyczam pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PayPal / Bank pożyczam pieniądze (/Temat-PayPal-Bank-pozyczam-pieniadze-48812)

Strony: 1 2


PayPal / Bank pożyczam pieniądze - J_Wojtachowski - 23-01-2012 17:00

Oferta dla osób, które ukończyły 18 lat.

Oferta:
- minimalna pożyczka 100 złotych - tydzień
- maksymalna 2000 tyś złotych. Możliwe więcej

Wymagania:
- twoje zdjęcie
- ksero dowodu. (Pesel oraz date urodzenia możesz wymazać. Wystarczy imię, nazwisko, adres)

Co w zamian?
Koleżeński układ - 20% tydzień. Czyli pożyczasz 100 zł. oddajesz 120.

Po przesłaniu zdjęcia i ksero dowodu dostajesz pieniądze na PP od razu. Na konto w ciągu 1-2 dni zależy od banku.

UWAGA!

Żeby było wszystko jasne! I później nikt nie płakał Wink

1. Pieniądze pożyczam Ci na tydzień.
2. Jeśli po tygodniu nie oddasz kwoty którą Ci pożyczyłem plus umówione 20%. Czyli pożyczasz stówę oddajesz 120, to za każdy dzień zwłoki naliczyć sobię mogę + 200%
3. Liczy się data twojej wpłaty, czyli jeśli wpłaciłeś ostatniego dnia w piątek, a ja dostanę pieniądze we wtorek następnego tygodnia, to nic Ci nie zostanie naliczone z mojej strony. Wiadomo, że przelew zależnie od banku trochę idzie.

UWAGA 2!

- Jeśli pożyczasz pieniądze ode mnie z myślą, że nie będziesz miał zamiaru oddać, to musisz się liczyć z konsekwencjami. Z jakimi dowiesz się jeśli nie oddasz. Jednego możesz być pewien, że zapukam do twoich drzwi.

Dlatego zastanów się, czy jest w stanie oddać. Nie idę na żadne ugody typu, oddam za 2 - 3 dni. Warunki są jasne.


Pożyczam każdemu, nie ważne, czy masz 100 minusów, czy 1000 plusów.

Tyle.

PW kontakt, wysyłasz numer telefonu i się odezwę.


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - topek91 - 25-01-2012 11:18

Czekam na realizacje.
Proszę o jakieś informacje ??


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - topek91 - 25-01-2012 11:20

Powoli podchodzi to pod wymuszanie danych osobowych. Wiec proszę o pilny kontakt ze mną !


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - tomazzi - 25-01-2012 13:19

topek pod jakie wymuszenie danych ??
pożyczek udziela na zasadzie umowy cywilno prawnej - umowa nie musi być spisana bo umowa słowna jest tak jak umowa spisana na piśmie
do takiej umowy potrzebne są twoje dane by pożyczający wiedział komu udziela pożyczki - przecież nie pożyczy kasy nikomu na "słowo", dodatkowo nie wymusza na tobie przekazywania danych - przekazujesz je dobrowolnie chcąc pożyczyć pieniądze - nie przekażesz - nie pożyczysz
dane osoby której pożycza są również podstawą do ewentualnych późniejszych jego działań w celu odzyskania pożyczonych pieniędzy - np w przypadku większych kwot czyli 350 zł to kwestia wyłudzenia - tutaj sąd cywilny i komornik w celu ściągnięcia pieniędzy, lub firma windykacyjna - wszystko zgodnie z prawem i zasad pożyczek cywilnych i umów cywilno prawnych
jedynie nie zgodna z prawem jest jedna kwestia - stopa 200% - jest to 4x więcej jak stopa lichwy - a lichwa w polsce jest nie legalna - za takie naliczanie odsetek osoba która by pożyczyła od niego pieniądze może zrobić mu sprawę i jest przegrany - nie może naliczać nawet w pożyczkach cywilnych stóp % lichwiarskich ( w tym przypadku nawet 4x większych od lichwiarskich)


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - topek91 - 26-01-2012 10:59

czekam na realizacje !! ?? już mineło 2 dni . Po wysłaniu mojego dowodu osobistego zero kontaktu !!
co sie dzieje ?


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - topek91 - 26-01-2012 12:30

czy ktoś posiada nr telefonu do J_Wojtachowski ? ponieważ już teraz nie wiem jak mam traktować tą sprawe ..


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - Driver - 26-01-2012 12:38

Jesteście odważni żeby robić interesy z kolesiem co się zarejestrował w tym miesiącu.
Zapewne oszust.


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - topek91 - 26-01-2012 12:47

Na razie nikogo nie oskarżam proszę tylko o kontakt.... Pilnie


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - maciejrosa - 26-01-2012 13:56

To zlodziej Ludzie


RE: PayPal / Bank pożyczam pieniądze - topek91 - 26-01-2012 14:07

a dlaczego tak twierdzisz ?