Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików (/Temat-Filesonic-zamknal-program-zarobkowy-i-mozliwosc-pobierania-przez-innych-twoich-plikow-48796)

Strony: 1 2


Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - Arekxxl - 23-01-2012 00:10

Sprawdzić to można na stonie głównej filesonic

[Obrazek: 2jGmj.jpg]


RE: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - haggard - 23-01-2012 00:16

Nie korzystam z ich programu partnerskiego, ale jak się sprawa uspokoi - jesli sie uspokoi - to moze filesonic powróci. Była(jest) to wg mnie b dobra stronka Tongue


RE: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - michal_olga - 23-01-2012 11:57

jakie strony jeszcze płacą ?


RE: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - DDK - 23-01-2012 12:07

(23-01-2012 11:57)michal_olga napisał(a):  jakie strony jeszcze płacą ?



x7.to
ul.to
filepost.com
hotfile.com


RE: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - LessiPL - 23-01-2012 12:18

Serwisy PPA nie pozwalają na upload plików objętych prawami autorskimi wiec można spać pokoju i nie ma się czego obawiać.
Co do fs/fc na pewno przywróci programy partnerskie, po prostu obecnie jest dosyć niebezpiecznie dlatego chcą się zabezpieczyć.
ppa nie zamkną swoich usług, więc nie strasz sloniasek, takich serwisów jest kilkadziesiąt a tylko 2 zamknęły swój pp.
SOPA nie przeszła, teraz pozostaje aż wykluczą ACTA.


RE: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - ghoulas - 24-01-2012 09:56

filepost juz nie płaci.


RE: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - Naix163 - 24-01-2012 14:06

uploading.com też już chyba nie płaci...


RE: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - Surlope - 24-01-2012 21:34

Ban na fsc - 150$ Xpokerface


Re: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - DDK - 25-01-2012 10:03

Mi 50$ uwalili ;(

Wysłane z mojej Spicy przez Tapatalk.


RE: Filesonic zamknął program zarobkowy i możliwość pobierania przez innych twoich plików - masterex2 - 25-01-2012 11:46

(25-01-2012 10:03)DDK napisał(a):  Mi 50$ uwalili ;(

Wysłane z mojej Spicy przez Tapatalk.
DDK avatar z dw i sygna też;>