Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? (/Temat-Upadaja-serwisy-uploadowe-Czy-to-sprawka-ACTA-48793)

Strony: 1 2


Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - HardCoreSex - 22-01-2012 22:46

Wchodzę dziś na filesonic.com, na którym zaznaczam miałem 25$, jutro miałem dostać wypłate. No i wszystko spoko, ale próbuje wejść na zarobki a na stronie nie ma takiej opcji ! To wchodzę na newsy a tam informacja:
Kod:
All sharing functionality on FileSonic is now distabled. Our service can only be used to upload and reterieve files that you have uploaded personally.

Podejrzewam że moja wypłata przepadła Sad
Rozmawiałem o tym z kumplem, mówił że FileServe nad ranem też upadło ...

Wypłacajcie sobie lepiej jak najszybciej pieniądze ze wszelkich servisów,
myślicie że to sprawka ACTA?


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - motorola1212 - 22-01-2012 23:07

Umiesz chociaż trochę angielskiego?
Our service can only be used to upload and reterieve files that you have uploaded personally.
Tak to sprawa ACTA. Serwisy boją się konsekwencji trzymania na serwerze piratów.


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - HardCoreSex - 22-01-2012 23:10

Nie rozumiem, w takim razie przetłumacz mi własną interpretacje a ja Cię wyprowadzę z błędu.
Mniejsza z tym, ale ja chcę moją wypłate ! Sad


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - tomazzi - 22-01-2012 23:16

a tyś się z choinki urwał czy co ??
każdy kto czyta i śledzi co się dzieje wie, że to za sprawą podpisania już przez USA ACTA - nawet jak masz jeszcze możliwość wypłaty środków - nikt przez ACTA ci już nawet jak zlecisz ich nie wypłaci


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - HardCoreSex - 22-01-2012 23:21

Czyli całe zarabianie przez internet upada ?


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - Ropsont - 23-01-2012 10:51

Nie całe Big Grin Wiem, że się powtarzam ale zostają jeszcze programy partnerskie, które z całego serca polecam.


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - shone5 - 23-01-2012 12:18

Dopiero robiłem strone z filmami jakieś 5 dni temu
A tutaj takie informacje az mnie dobijają
http://darkwarez.pl/forum/post-24433968.html#24433968 Macie tutaj wypowiedzi uzytkownikow darkwarez o tej calej sprawie ACTA strony ~1600 to praktycznie wszystko o tym dyskusja Smile


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - motorola1212 - 23-01-2012 13:43

Our service can only be used to upload and reterieve files that you have uploaded personally.
Oznacza to że "serwis może być tylko używany do uploadu plików które uploadowałeś osobiście"
Więc to na 100% sprawa ACTA bo za trzymanie na serwerze piratów grozi karą. I to nie małą.


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - Yanke$ - 23-01-2012 14:07

niestety to co panowie piszecie to prawda, rip filesonic, fileserve i megaupload, zobaczymy, który serwis następny ;(


RE: Upadają serwisy uploadowe ! Czy to sprawka ACTA? - Qwik - 23-01-2012 16:48

Filesonic i inne oprócz megupload same wyłączyły program partnerski w obawie przed zatrzymaniem.