Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! (/Temat-Katastrofa-Prezydenckiego-Samolotu-w-Smolensku-Prezydent-nie-zyje-4879)

Strony: 1 2 3 4


Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Killer - 10-04-2010 09:18

Samolot TU-154 z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku. Według informacji ze Smoleńska nikt nie przeżył. Zginał prezydent z małżonką wśród nich między innymi prezes Narodowego Banku Polskiego, wicemarszałek sejmu - Jerzy Szmajdziński, wielu posłów, dziennikarzy, wiceminister MSZ, kilku biskupów, szef IPN ...


przed wakacjami będziemy mieć nowego prezydenta - będą ustalone przyśpieszone wybory.


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - raBBit - 10-04-2010 09:19

[*] Wieczny odpoczynek racz im dac Panie.


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - BartuS - 10-04-2010 09:20

Ale teraz na TVN 24 podali informację, że narazie w tej chwili będzie Marszałek Sejmu - Bronisław Komorowski prezydentem. Czyli do wakacji będzie Komorowski...

Składam wszelkie i wielkie kondolencje rodzinom ofiar ;-)


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Magnus - 10-04-2010 09:23

Ja też składam kondolencje wszystkim rodzinom ofiar...


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Shaiders - 10-04-2010 09:25

Mnie aż ciarki przeszły Sad Współczuję rodzinom zabitych.


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Parada - 10-04-2010 09:27

Gdy usłyszałem o tym, jak prezydent nie żyje z cała masą innych ludzi, normalnie przeszlem jakiś szok...
Nie mogę w to uwierzyć, to jest wielkie przeżycie.


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Kicha - 10-04-2010 09:32

Z jednej strony wielka katastrofa hoc nie lubiłem Prezydenta, współczuje rodzinom.
Z drugiej wielki zbieg okoliczności? Mozę zamach? (moje teorie spiskowe ;/)


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - rj7rad - 10-04-2010 09:33

Aż trudno w to uwierzyć :/
[*]


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - Mathis K - 10-04-2010 10:16

kurcze ciezka sytuacja tyle madrych ludzi z panstwa... odeszlo...[*]


RE: Katastrofa Prezydenckiego Samolotu w Smoleńsku - Prezydent nie żyje ! - dar_ole - 10-04-2010 10:19

wasze swieczki i tak nic nie dadza. lepiej isc i sie pomodlic......