Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzisijeszy restock (21.01) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-303)
+----- Wątek: Dzisijeszy restock (21.01) (/Temat-Dzisijeszy-restock-21-01-48754)

Strony: 1 2


Dzisijeszy restock (21.01) - kris009c - 21-01-2012 21:10

Co sądzicie o dzisiejszym restocku? Udało się wam coś zamówić? Mnie osobiście zablokował klucz dostępu, a tak bym zgarnął słuchawki. Przyznaje, że ilość nagród w stosunku do użytkowników jest śmieszna. Zapraszam do dyskusji ;D


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - kuba2108 - 21-01-2012 21:22

Kończę z tym lamerstwem. Naciągacz 4 godziny czekania, miesiąc zbierania punktów i nawet strona mi się nie załadowała.
Ktoś chce kupić konto 300 pkt?


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - kaktus1793 - 21-01-2012 21:59

Panowie z prizers.pl sytuacja z re-stockiem okazała się totalną kompromitacją z waszej strony. Od 17-20 strona nie istniała bądź chodziła kilka sekund. Nie daliście żadnego info w czasie re-stocku, że macie jakieś problemy. O godzinie 20:38 łaskawie zawiadamiacie, że re-stock odbędzie się około godziny 21. Co to ma być? 20 minut wcześniej podajecie informacje? Uważacie, że to jest w porządku? Ok podaliście informację w sposób, że nie każdy mógł się z nią zaznajomić, a koniec restocku to nie łaska zaznaczyć kiedy będzie? Odświeżam stronę a żadna z nagród nie jest dostępna...

Macie nieprofesjonalne podejście do tematu. Za ten numer możecie być pewni, że stracicie wielu użytkowników bo kto będzie bawił się w takie dziadostwo i brak szacunku do ludzi, którzy czekają tyle godzin.

Ostatnia kwestia jaką chcę poruszyć to zwrot pieniędzy za konto premium. Bo jeżeli dostajecie ode mnie pieniądze to wypadałoby podchodzić do klienta profesjonalnie. Odnośnie tej kwestii odezwę się do was poprzez maila.

Mam nadzieje, że panowie z prizers.pl zabiorą głos w tej sprawie, a nie zamiotą problem pod dywan.


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - Forever23 - 22-01-2012 10:16

Więc tak czekałem od 17-20 aż padła im strona potem 20:38 zawiadomili o tym że około 21 będzie więc czekam ok jest zalogowałem się wchodzę w nagrody
wybieram Sandisk mp3 Player wypełniam dane do wysyłki wciskam zamawiaj i co widzę (Twój klucz wygasł, przejdź ponownie na stronę z nagrodami i wejdź do przedmiotu.) załamałem się ale ok wchodzę znowu w nagrody ty razem biorę GoodRam GoodDrive Twister 4GB wypełniam dane naciskam zamawiaj i ponownie
(Twój klucz wygasł, przejdź ponownie na stronę z nagrodami i wejdź do przedmiotu.) myślę ok do trzech razy sztuka znowu wchodzę w narody ale za wiele już ich niema więc biorę co zostało Fallout3 PC [PREMIUM GAMES] wypełniam dane wciskam zamawiaj i widzę napis nagroda nie jest już dostępna wiec wchodze po raz czwarty ale nie było już nic .Pozostaje powiedzieć tylko jedno ekipa prizers.pl to sami idioci dziękuje za uwagę cześć .


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - Nextor - 22-01-2012 10:24

Dlatego od samego początku jak powstało take a Gift nie Bawię się w żadne polskie serwisy typu Lockerz bo to przyznam szczerze , gówno warte jest.


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - kris009c - 22-01-2012 11:27

warto dodać, że kupe kasy natrzepali dając same reklamy przed tym zegarkiem czy to już po, każdy wie o co chodzi, również kończę zabawę z tym serwisem, punkty się zbiera długo i g*wno z tego jest.


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - kaktus1793 - 22-01-2012 11:30

Panowie z prizers.pl mają zamiar wziąć udział w dyskusji? Czy stchórzą i będą udawać, że wszystko jest ok?


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - JarekXV - 22-01-2012 12:52

Czuję się oszukany bo zapłaciłem około 15 zł za konto premium i czekam 3 h na restoc i nic nie ma , po prostu oszukali ludzi i niech panowie z Prizers zwrócą mi pieniądze . Dlaczego w ogóle poinformowali o zmianie godziny restrocu po 20 h a nie o 17 jak on się rozpoczynał ? To są chorzy ludzie których należało by podać do sądu za nieprzestrzeganie regulaminu, to jakieś dzieci tym zarządzają a nie profesjonaliści . ŻAL MI TYCH LUDZI !!!!!!!!!!!! To jak prizers zwrócą mi te 15 zł ??? Bo restrocu nie było pomiędzy 17 a 20 ???????? Niech panowie z prizers mi na to odpowiedzą !!!!


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - Daroslawo - 22-01-2012 13:31

Ja tak samo, czekamy 4h, błędy na stronie, już miałem zamawiać nagrodę - monitor a tu znany wszystkim napis: twój klucz wygasł. najgorzej przeprowadzony res w historii internetu....


RE: Dzisijeszy restock (21.01) - Driver - 22-01-2012 13:35

ja nie mialem zadnych bledow - wszystko zamawialem recznie.