Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic (/Temat-Prosze-o-pomoc-w-ustawieniach-konta-FileSonic-48746)



Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - Naix163 - 21-01-2012 18:04

Witam, mam problem z uzupełnieniem danych konta na serwisie FileSonic, co mam wpisać w tych polach bo niebardzo rozumiem
[Obrazek: 47329069.th.jpg]

Proszę też o jakieś wskazówki co powinienem na początku na koncie uzupełnić/zaznaczy przed zaczęciem uploadowania swoich plików aby na tym zarabiać.

Z góry dziękuję za pomoc Wink


RE: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - J_Wojtachowski - 21-01-2012 18:34

wpisz swojego mejla do paypal.

Ale ja bym się zastanowił na Twoim miejscu, bo po tym jak fileserve zrezygnowało z płacenia całkiem niewykluczone, że za chwile filesonic przestanie płacić.
Po za tym, żeby zarabiać na filesonic musisz mieć konto premium.


RE: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - Naix163 - 21-01-2012 18:38

Czyli na darmowym koncie nawet jak bym miał wysłane pliki i często pobierane to nie miał bym z tego żadnego zysku ? Jeśli tak to jaki serwis do zarabiania z darmowego konta na uploadowaniu polecasz/polecacie ?


RE: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - J_Wojtachowski - 21-01-2012 18:51

Na darmowym koncie możesz tylko 100MB wrzucić, więc na czym chcesz zarabiać?

Ja polecam uploading.com ma małe stawki na początku, ale to chyba jedyny hosting (w wielu zarabiałem) który nie kantuje na pobraniach. Wraz z twoją aktywnością stawki wzrastają. Tylko tam zaś trzeba przemyśleć zanim coś wrzucisz, bo to nie serwis dla "dzieciaków". Uploading szanuje swoich użytkowników co tydzień masz bonusy, czasem są bonusy po 50%, a ostatnio był tydzień w którym był bonus 100%.

Największy status jaki można osiągnąć to Ultra i największy zarobek za 1000 pobrań to aż 40$.


RE: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - Qwik - 21-01-2012 19:43

(21-01-2012 18:51)J_Wojtachowski napisał(a):  Na darmowym koncie możesz tylko 100MB wrzucić, więc na czym chcesz zarabiać?

Ja polecam uploading.com ma małe stawki na początku, ale to chyba jedyny hosting (w wielu zarabiałem) który nie kantuje na pobraniach. Wraz z twoją aktywnością stawki wzrastają. Tylko tam zaś trzeba przemyśleć zanim coś wrzucisz, bo to nie serwis dla "dzieciaków". Uploading szanuje swoich użytkowników co tydzień masz bonusy, czasem są bonusy po 50%, a ostatnio był tydzień w którym był bonus 100%.

Największy status jaki można osiągnąć to Ultra i największy zarobek za 1000 pobrań to aż 40$.

Coś ci się pomyliło.

Żadnych rang nie ma i żadnych bonusów co tydzień nie ma tylko raz na rok.Maksymalny rozmiar pliku do wysłania to 1gb


RE: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - Naix163 - 21-01-2012 19:54

czyli filesonic i fileserver odpadają, uploading niby ok ale nikt nie chce z niego ściągać, może wupload ?? Co o nim sądzicie ?


RE: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - Qwik - 21-01-2012 19:55

Wupload nie wypłaca tzn nie ma już systemu partnerskiego.


RE: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - J_Wojtachowski - 21-01-2012 20:14

(21-01-2012 19:43)Qwik napisał(a):  
(21-01-2012 18:51)J_Wojtachowski napisał(a):  Na darmowym koncie możesz tylko 100MB wrzucić, więc na czym chcesz zarabiać?

Ja polecam uploading.com ma małe stawki na początku, ale to chyba jedyny hosting (w wielu zarabiałem) który nie kantuje na pobraniach. Wraz z twoją aktywnością stawki wzrastają. Tylko tam zaś trzeba przemyśleć zanim coś wrzucisz, bo to nie serwis dla "dzieciaków". Uploading szanuje swoich użytkowników co tydzień masz bonusy, czasem są bonusy po 50%, a ostatnio był tydzień w którym był bonus 100%.

Największy status jaki można osiągnąć to Ultra i największy zarobek za 1000 pobrań to aż 40$.

Coś ci się pomyliło.

Żadnych rang nie ma i żadnych bonusów co tydzień nie ma tylko raz na rok.Maksymalny rozmiar pliku do wysłania to 1gb

Pomyliło mi się? Jestem tam od jakiegoś czasu, więc wiem lepiej. Na skrinie zaznaczyłem Ci bonus i status.
Link do statusów http://uploading.com/partners/terms/

[Obrazek: i21985_Beztytuu1.jpg]


RE: Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - Qwik - 21-01-2012 21:31

pomyłka do usunięcia


Proszę o pomoc w ustawieniach konta FileSonic - Admin - 10-02-2013 11:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.