Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
justbeenpaid.com - fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: justbeenpaid.com - fake? (/Temat-justbeenpaid-com-fake-48711)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: justbeenpaid.com - fake? - ciamciaj - 19-05-2012 09:27

Przy tym ile zarabia JBP nie normalne dla mnei jest to ze nie zatrudnia grafika...przeciez to dla nich nie jest nawet pierdniecie, a ilu klientow nie wchodzi w to ze wzgledu na wyglad...


RE: justbeenpaid.com - fake? - teel - 19-05-2012 09:32

Racja, to jest jedyna rzecz która mnie w JBP dziwi- wygląd strony. No ale nie nasza w tym głowa, aby strona wyglądała jak wyglądać powinna- to jest w sumie ich interes, a nam co mają wypłacać to i tak wypłacają.


RE: justbeenpaid.com - fake? - tomtomek - 12-06-2012 14:56

grafika to najmniejszy szczegol, fajnie, ze teraz pojawil sie "szybki" pasek, dzieki ktoremu mozemy szybko wyslac zapytanie do supportu, polaczyc z FB lub zobaczyc ile osob z jakiego kraju jest dostepna. Mi daje to wglad na to, ze to sie dzieje na calym swiecieWink Polecam programSmile


RE: justbeenpaid.com - fake? - Zuzal - 18-06-2012 14:36

Co się przejmujecie wyglądem strony, ważne że wypłaty są, a nawet jak był atak hackerów to potrafili sobie poradzić a nie łatwo jest utrzymać taki serwis.




Just Been Paid - 2% dziennie, 60% miesięcznie !
www.justbeenpaid.com/join.cgi?r=lfHxLPHqSn&p=&c=



RE: justbeenpaid.com - fake? - investor2012 - 18-06-2012 15:08

(30-01-2012 11:18)canis987 napisał(a):  Twórca zarabia całą nadwyżkę z obrotu wpłaconymi pieniędzmi, są to z pewnością niemałe kwoty i myślę, że swoimi pieniędzmi również obraca w ten sam lub inny sposób. Wkład własny można wypłacić w ciągu około 60-70 dni a później inewstować jedynie zyski, zmniejszając tym samym do minimum ryzyko utraty kapitału.

O JBP wiedziałem od roku, jednak podchodziłem do tego sceptycznie, byłem przekonany, że to scam. Ostatnio postanowiłem zaryzykować i w 50 dni od zainwestowania wypłaciłem wkład własny. Także obecnie reinwestuję jedynie wypracowane zyski. Znam osoby, które zainwestowały rok temu 500-1000$, a obecnie wypłacają co miesiąc 1500-2000$!

Jeśli ktoś zdecyduje się zainwestować powinien kierować się zasadą by inwestować jedynie te pieniądze, które można stracić.


Jak ktoś ma pytania zapraszam na pw.



RE: justbeenpaid.com - fake? - investor2012 - 18-06-2012 15:09

(18-06-2012 15:08)investor2012 napisał(a):  
(30-01-2012 11:18)canis987 napisał(a):  Twórca zarabia całą nadwyżkę z obrotu wpłaconymi pieniędzmi, są to z pewnością niemałe kwoty i myślę, że swoimi pieniędzmi również obraca w ten sam lub inny sposób. Wkład własny można wypłacić w ciągu około 60-70 dni a później inewstować jedynie zyski, zmniejszając tym samym do minimum ryzyko utraty kapitału.

O JBP wiedziałem od roku, jednak podchodziłem do tego sceptycznie, byłem przekonany, że to scam. Ostatnio postanowiłem zaryzykować i w 50 dni od zainwestowania wypłaciłem wkład własny. Także obecnie reinwestuję jedynie wypracowane zyski. Znam osoby, które zainwestowały rok temu 500-1000$, a obecnie wypłacają co miesiąc 1500-2000$!

Jeśli ktoś zdecyduje się zainwestować powinien kierować się zasadą by inwestować jedynie te pieniądze, które można stracić.


Jak ktoś ma pytania zapraszam na pw.

a zainwestowałem 3000$ wkład prawie odzyskany.dalej licze na duże zyski..mysle ze pociągnie jeszcze długo ten jbp



RE: justbeenpaid.com - fake? - N55 - 18-06-2012 15:12

Lepiej niech z grafiką nie kombinują, bo dodali ten pasek i mam problem z zalogowaniem się.

Dostałam dzisiaj wypłatę i to jest najważniejsze. Smile


RE: justbeenpaid.com - fake? - investor2012 - 18-06-2012 15:21

masz racje czasami są problemy z zalogowaniem.......ale serwis działa to najważniejsze


RE: justbeenpaid.com - fake? - jackthekiller - 18-06-2012 20:02

i bedzie jeszcze długo działał..Smile


RE: justbeenpaid.com - fake? - wysoki01 - 05-07-2012 10:16

Od jakiegoś czasu mają straszne opóźnienia w płaceniu 2%.
Czy u was też tak jest?