Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
justbeenpaid.com - fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: justbeenpaid.com - fake? (/Temat-justbeenpaid-com-fake-48711)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: justbeenpaid.com - fake? - xPietrek - 03-04-2012 13:52

Tak, istnieje, nie upadła. Powinieneś dostać maila z informacją o potężnym ataku DDoS na ich stronę. Nie działa tylko strona, pieniądze są naliczane poprawnie, nic nie tracisz. Zresztą jest tu gdzieś temat o tym ataku.

//Edit:
O, TUTAJ


Odp: justbeenpaid.com - fake? - Rzmijec - 03-04-2012 13:59

DDoS...
Wzięli by się do roboty, a nie atakowali strony.

Człapnięte z Xperii :>


RE: justbeenpaid.com - fake? - jackthekiller - 03-04-2012 21:37

ja również nie moge tam wejść..mniejmy nadzieje ze powróci


RE: justbeenpaid.com - fake? - Hacked - 03-04-2012 23:00

Przez proxe mi działa:

http://www.proxygate.pl/index.php?q=aHR0cDovL2p1c3RiZWVucGFpZC5jb20%3D&hl=3cc


RE: justbeenpaid.com - fake? - jackthekiller - 04-04-2012 06:33

raz działa a raz nie..wczoraj wieczorem zalogowałem się na stronę dzisiaj znowu nie mogę


RE: justbeenpaid.com - fake? - patryk5599 - 04-04-2012 06:59

U mnie już ładnie śmiga.


RE: justbeenpaid.com - fake? - Hacked - 04-04-2012 09:38

Programisci poprawili dodawanie pozycji i teraz sa w 1 minute, lecz pieniadze za dzisiejszy dzien nie beda naliczane.


RE: justbeenpaid.com - fake? - snejk - 18-05-2012 20:57

Witam,
Czy warto jeszcze dołączyć do tego programu?
Ponadto niepokoją mnie 2 rzeczy: domena justbeenpaid.com zarejestrowana jest na Fredericka Manna w Guatengu (wg. bazy WHOIS) oraz szata graficzna tej strony nie wygląda poważnie.

EDIT:
http://myjustbeenpaid.pl/zasady-dzialania/wywiad-z-frederickiem-mannem-wlascicielem-justbeenpaid-jss-tripler/
Cytat:Frederick: JBP jest prywatną firmą, która nie jest „oficjalnie zarejestrowana”, nie ma siedziby głównej, biurowych godzin pracy, itp.



RE: justbeenpaid.com - fake? - teel - 18-05-2012 21:02

Warto dołączyć tak samo jak warto było pół roku temu. Nowych użytkowników codziennie przybywa- po kilka tysięcy, co raz to wprowadzane są nowe uaktualnienia więc serwis ma się bardzo dobrze.

Co do szaty graficznej- tak, tutaj przyznam rację, strona wygląda tak od startu programu, a więc około półtora roku. Chociaż jak dla mnie- szczerze mówiąc, ważniejsze jest aby serwis wypłacał posiadając taką stronę, niż jakby miał się zwinąć z pieniędzmi użytkowników mając nie wiadomo jak profesjonalną stronę.


RE: justbeenpaid.com - fake? - Ruska34 - 19-05-2012 07:52

@ teel dokładie mi też wygląd nie przeszkadza. Aby wypłacali jak nadłużej. Smile Bo zaczyna się piękna kasa robić