Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
justbeenpaid.com - fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: justbeenpaid.com - fake? (/Temat-justbeenpaid-com-fake-48711)

Strony: 1 2 3 4 5


justbeenpaid.com - fake? - cris2127 - 20-01-2012 19:45

Skoro inwestor JBP ma takie zyski to dlaczego nie weźmie kredytów na 5%-8% w bankach i nie zainwestuje w te "pakiety reklamowe"?


RE: justbeenpaid.com - fake? - wporzo - 22-01-2012 23:22

Dlaczego ? To proste, kredyt trzeba oddać, użytkowników można wykiwać.,

A tak poważnie, jest to program multimilionera, człowieka który dorobił dzięki swojej myśli, raczej chodzi tutaj o to jak zrobić coś z niczego.


RE: justbeenpaid.com - fake? - pollpg - 23-01-2012 21:19

Trochę poczytałem, byly już 2 restary, w drugim biernie uczestniczyłem .... na forach nie ma negatywnych opinii ... firma płaci nieprzerwanie od ponad roku i oby płaciła jak najdłużej. Moje zainwestowane pieniądze już tam wypracowywują zysk i to jest piękne. Dodam, że są już prezentacje prowadzone przez Polaka. Zainteresowanych zapraszam na pv


RE: justbeenpaid.com - fake? - dant - 23-01-2012 23:43

rowniez polecam mam tam pieniadze, wklad mi sie zwrocil. Objal mnie drugi restart. Teraz przyjemna opcja 10$ pozyczki dla nowych uzytkownikow. NIGDY nie przeczytalem ze ktos nie dostal pieniedzy.


RE: justbeenpaid.com - fake? - cris2127 - 25-01-2012 00:16

Ciągle sądzę, że to piramida.
Skoro ten gość jest multimiliarderem to dlaczego nie zainwestuje swojej kasy?
Jak dla mnie to kolejna piramida, przed laty upadały podobne, które miały dużo większe obroty.

Tutaj więcej:
http://manageria.gazeta.pl/manageria/1,85811,5339366,Piramida_finansowa__Jak__znowu__nabrac_Polakow_na.html


RE: justbeenpaid.com - fake? - canis987 - 30-01-2012 11:18

Twórca zarabia całą nadwyżkę z obrotu wpłaconymi pieniędzmi, są to z pewnością niemałe kwoty i myślę, że swoimi pieniędzmi również obraca w ten sam lub inny sposób. Wkład własny można wypłacić w ciągu około 60-70 dni a później inewstować jedynie zyski, zmniejszając tym samym do minimum ryzyko utraty kapitału.

O JBP wiedziałem od roku, jednak podchodziłem do tego sceptycznie, byłem przekonany, że to scam. Ostatnio postanowiłem zaryzykować i w 50 dni od zainwestowania wypłaciłem wkład własny. Także obecnie reinwestuję jedynie wypracowane zyski. Znam osoby, które zainwestowały rok temu 500-1000$, a obecnie wypłacają co miesiąc 1500-2000$!

Jeśli ktoś zdecyduje się zainwestować powinien kierować się zasadą by inwestować jedynie te pieniądze, które można stracić.

Jak ktoś ma pytania zapraszam na pw.


RE: justbeenpaid.com - fake? - mgrabit - 21-02-2012 21:33

Just Been Paid caly czas dobrze prosperuje, a JSS Tripler dalej placi 2% dziennie... Moge poweidziec ze JBP to najlepszy sposob na powiekszenie swojego kapitalu... Po wielu miesiacach w tym programie moge przyznac ze mam solidna wyplate miesieczna... Caly czas pomagam moim poleconym w osiagnieciu celow i jak najwiekszych wyplat z Just Been Paid. Znam ten program bardzo dokladnie...

Zainteresowanych zapraszam na priv...[/align]


RE: justbeenpaid.com - fake? - jackthekiller - 21-02-2012 22:35

a lepiej inwestować w JBP czy JSS Tripler jako część JBP??


RE: justbeenpaid.com - fake? - mgrabit - 21-02-2012 23:17

(21-02-2012 22:35)jackthekiller napisał(a):  a lepiej inwestować w JBP czy JSS Tripler jako część JBP??

JSS Tripler placi nam 2% Dziennie wiec tam najlepiej wrzucic pieniadze. Gdy pozycje zaczna nam wygasac w JSS Tripler to za kazde 4 takie pozycje otrzymujemy w glownym programie Sunergy Surf 1 pozycje JSS, ktora otwiera nam matryce o wartosci $60 dolarow( to jest taki bonus ). Zalecam wszystkim poczatkowym jak najwiecej reinwestowac w Jss tripler... Wiecej na priv...


RE: justbeenpaid.com - fake? - jackthekiller - 22-02-2012 21:58

dzięki za info..to naprawde może byc fajna rzecz...jakby co to odezwę się do Ciebie kolego mgrabit..Smile