Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty (/Temat-4Win-pl-Darmowe-nagrody-za-punkty-48673)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - 4Win.pl - 10-06-2012 22:39

@up już wielokrotnie tłumaczyliśmy, że nie mamy nic wspólnego z innymi serwisami, a to o czym mówisz to jedynie wymysł konkurencji i chęć postawienia nas w złym świetle.
Lepiej samemu ocenić działanie i sam w sobie serwis niż powoływać się na inne osoby czy też konkurencje.

Co do 4Win.pl to informujemy również, że z początkiem sierpnia odbędzie się drugie uzupełnienie nagród, które będzie o wiele wiele atrakcyjniejsze niż poprzednie. Sierpień co prawda jest dopiero za 2 miesiące, ale w następnym miesiącu nie będzie mnie przez jakiś czas w serwisie, a to również okres wyjazdów użytkowników, więc myślę że sierpień to dobry moment na uzupełnienie. Smile

Co do listy nagród oraz formie uzupełnienia poinformujemy mniej więcej w połowie lipca.

Jeżeli macie jakieś pytania, propozycje czy też jakiś inny problem to piszcie. Chętnie pomożemy i wysłuchamy Waszych rad.

Pozdrawiam


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - surfer0700 - 03-07-2012 23:59

I co z uzupełnieniem nagród i działaniem serwisu?
Można się rejestrować czy to zwykły SCAM?


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - Dennisek78 - 04-07-2012 00:19

Uzupełnienie ma się odbyć w sierpniu a informacje dostaniemy 16-25 lipca Smile


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - MaxMoney - 04-07-2012 09:46

mi formularzy nie chce zaliczyć mimo że wykonałem je jeden dzień temu :/


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - Drawiec23 - 04-07-2012 10:12

Ja wykonuje 2 formularze, sprawdzone że zaliczy tak abym miał dostęp do rozdania i wystarczy


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - surfer0700 - 04-07-2012 12:03

Też chyba tak spróbuje. Bo szczerze muszę powiedzieć, ze serwis nie wygląda za bardzo wiarygodnie . . .


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - 4Win.pl - 04-07-2012 16:11

Formularze pochodzą, ze strony NetSales (który sam w sobie jest pośrednikiem) i to nie od nas zależy czy zaliczymy formularz. Jak dla nas to niech Wam zalicza wszystkie formularze i gdybym miał na to wpływ na pewno bym je zaliczał.

Co do nagród, nagrody rzeczowe zostały wysłane - oprócz 3 sztuk pringlesów, które chcemy zamienić na doładowania itp.
Nie ma wszystkich dowodów otrzymania nagród, ale to również nie nasza wina.

Rozdaliśmy nagrody o wartości 900 złotych i wydaje mi się, że to nie jest źle jak jakby nie patrzeć na początku działania serwisu.
Mieliśmy problemy z wysyłką nagród, ale wszystko wróciło do normy i teraz czeka nas uzupełnienie Smile
Zachęcam ze swojej strony do rejestracji.


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - surfer0700 - 04-07-2012 16:30

Ok, przekonałeś mnie. Wink Zaraz się zarejestruje.


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - mysza5000 - 09-07-2012 15:00

czekamy na Restock w sierpniu Smile


RE: 4Win.pl - Darmowe nagrody za punkty - mysza5000 - 23-07-2012 14:49

RESTOCK 11.08.2012r
Ktoś z was bierze udział ?