Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdWorkMedia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: AdWorkMedia (/Temat-AdWorkMedia-48670)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Problem z AdWorkMedia - daniel42na - 25-10-2014 20:15

Przecież sieci cpa często mają poblokowane proxy, wiec to IP amerykanskie jest niespecjalnie skuteczne na przeglądanie ofert.


RE: Problem z AdWorkMedia - Tidus - 25-10-2014 20:20

Pobierz na chrome wtyczkę HOLA Better Internet, zmień na Stany Zjednoczone i wejdź - idzie jak powinno.


RE: Problem z AdWorkMedia - AnnaKa - 26-10-2014 01:37

Jeśli to nie pomoże napisz do menagera którego zapewne masz.
I wytłumacz w czym tkwi problem. Btw. sprawdź może nie kopiujesz całego linku wiem że pewna sieć kiedyś miała pod Polskę zrobione tak właśnie jak piszesz że oferty skakały (wszystkie dostępne) niezależnie i bez żadnego klucza wszystko przypadkowe ładowanie.


Html oferty na AWM? - Papass - 30-10-2014 20:45

Witam,
zupełnie nie wiedziałem jak nazwać temat, więc z góry przepraszam Smile
Zastanawiam się, czy jest taka możliwość na AdWorkMedia (czy innych sieciach CPA), że możemy wgrać bezpośredni html do oferty na własnej stronie (nie chodzi mi o przekierowywanie). Po prostu chciałbym zastosować skrypt 'share to unlock' z pominięciem LP, no i szukam sposobu.. Smile Mam nadzieję, że zrozumieliście mój problem.
Pozdrawiam


RE: Html oferty na AWM? - Klin - 31-10-2014 13:35

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem ale może iframe ?


RE: Html oferty na AWM? - AnnaKa - 01-11-2014 10:03

Gotowego kodu iframe nie dostaniesz od nich, jedynie iframe bądź przekierowanie którego nie chcesz


AdWorkMedia ktoś tam zarabia? - aero2 - 16-03-2015 22:47

Witam.

Czy ktoś zarabia na AdWorkMedia?

Czy można ich promować spamując linkami po internecie?

Mam u nich konto od 2 lat, chciałbym porzucić Polskie serwisy dla nich.

Stawki mają nieco większe, a także dużo narzędzi do promocji, które mi się podobają.

Chciałbym poznać waszą opinie jak u nich z wypłatami, czy można starać się o szybsze wypłaty i stawki, jakie warunki trzeba spełnić.


RE: AdWorkMedia ktoś tam zarabia? - myself93 - 17-03-2015 20:42

Masz net 15 i 30. Jesli zagadasz z nimi dobrze powiesz ze Ci kasa potrzebna to wyplaca Ci nawet na drugi dzien, ale majac net 15 wyplacaja zawsze 15 dnia nie spóźniają sie z wypłatami Tongue Ogolnie Support jest tam na wieelki +. Serwis również Wink


RE: AdWorkMedia ktoś tam zarabia? - aero2 - 17-03-2015 20:49

@[myself93]
Żeby mieć wypłaty NET15 jaki warunek trzeba spełnić?Smile


RE: AdWorkMedia ktoś tam zarabia? - myself93 - 17-03-2015 20:54

musisz zarobić bodajrze 500$ w ciągu miesiąca, piszesz do nich i Ci przydzielaja a potem już nie zaleznie od $ masz Net 15 Wink