Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdWorkMedia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: AdWorkMedia (/Temat-AdWorkMedia-48670)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: AdWork Media - kilka pytań - Tidus - 19-10-2014 18:44

3. Czy promowanie pośrednio przez skracacz (np. skroc.to + maskowanie) mogą wystąpić jakieś problemy?
4. Lepiej skracać czy może bezpośrednio?
Nie wliczając landing page


RE: AdWork Media - kilka pytań - yoshimura - 23-10-2014 20:18

Mi rozpatrzono po około 2h i miałem akceptacje


RE: AdWork Media - kilka pytań - Miciu - 23-10-2014 20:36

Zależy jeszcze w jakich godzinach wysyłamy zgłoszenie. Ja wysłałem ok. 23 i po ok. 5 minutach już miałem zgodę.
Ja osobiście nic nie wyłapałem w regulaminie o skracaniu. Nie musisz skracać, lecz ładniejsze są te skrócone linii Wink


Problem z AdWorkMedia - RaiZeN - 25-10-2014 16:28

Cześć,

Dzisiaj założyłem konto na AdWorkMedia, i od razu chciałem zacząć zabawę z promowaniem linków. Znalazłem fajną kampanię (https://www.adworkmedia.com/publisher/index.php?option=campaign_management§ion=view_details&details=6320&pb=0), kopiuję link na dole, wklejam do przeglądarki i mam zupełnie inną ofertę, raz taka, raz inna, ale tej która powinna być nie ma. Czym to może być spowodowane?

//EDIT: Na innych ofertach tak samo...


RE: Problem z AdWorkMedia - TeYroXOfficial - 25-10-2014 16:46

Dlatego że Adworkmedia przeznaczone jest bardziej ZA GRANICE, z tego co wiem, dla Polaków tak będą oferty skakały. Sprawdź ukrywając sie przez proxy lub coś innego. Mogę się mylić


RE: Problem z AdWorkMedia - RaiZeN - 25-10-2014 18:17

Zmieniłem IP na amerykańskie, bez efektów.


RE: Problem z AdWorkMedia - daniel42na - 25-10-2014 18:21

Przykładowo:
Jeśli masz oferte dla Francji to widzieć i wypełniać ją mogą tylko osoby z Francji, jeśli w link wejdzie osoba z innego kraju to zazwyczaj zostanie przekierowana na oferte ze swojego kraju przez system Adworkmedia.


RE: Problem z AdWorkMedia - RaiZeN - 25-10-2014 19:35

Ale tam jest napisane "United States" a to dalej nie działa. :c


RE: Problem z AdWorkMedia - Tidus - 25-10-2014 19:57

(25-10-2014 19:35)RaiZeN napisał(a):  Ale tam jest napisane "United States" a to dalej nie działa. :c

United States, czyli że ofertę zobaczą osoby ze Stanów Zjedoczonych.

Wchodząc w ofertę dla Stanów z polskiego IP zostaniesz przekierowany na polską ofertę.


RE: Problem z AdWorkMedia - RaiZeN - 25-10-2014 20:13

Pisałem że zmieniłem IP na Stany Zjednoczone i dalej to samo...