Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Baza Postów do mPoster DW/Sionku DW/Matrix - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Baza Postów do mPoster DW/Sionku DW/Matrix (/Temat-Sprzedam-Baza-Postow-do-mPoster-DW-Sionku-DW-Matrix-48648)



[Sprzedam] Baza Postów do mPoster DW/Sionku DW/Matrix - Nemezis - 19-01-2012 01:16

Witam, mam na sprzedaż moją własną bazę do mPoster'a z tego co wiem baza powinna działać na Sionku i na Matrixie ale nie daje 100% gwarancji, w bazie jest 320 filmów, nowych jak i klasyków. Baza jest zrobiona w 100% przeze mnie nie ma jej nikt oraz nie jest upubliczniona, sprzedaje tylko pierwszym 5 osobom cena jaka mnie interesuje to 50 zł each paypal.

GG - 39144700


[Sprzedam] Baza Postów do mPoster DW/Sionku DW/Matrix - Admin - 19-11-2012 08:44

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.