Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NeoBux.com - Najlepszy Bux pod słońcem ( PORANIDK i INFORMACJE ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NeoBux.com - Najlepszy Bux pod słońcem ( PORANIDK i INFORMACJE ) (/Temat-NeoBux-com-Najlepszy-Bux-pod-sloncem-PORANIDK-i-INFORMACJE-48616)



NeoBux.com - Najlepszy Bux pod słońcem ( PORANIDK i INFORMACJE ) - thoki95 - 18-01-2012 09:43

Takich wyników jak NeoBux nie notuje żaden Bux. Gdy klikałem w reklamy zerknołem na licznik osób online. To co ujrzałem aż zrzuciło mnie z krzesła : ) NeoBux miał ponad 2k ( dla nie wiedzących 2k = 2000 ) osób online... Niezłe tak ! A więc Badź wytrwały i dowiedz się jak dołączyć do tych 2k online uzytkowników : )
Ogółem NeoBux ma zarejestrowanych 4kk uzytkowników !! ( 4kk = 4 000 000 )
Jakie warunki oferuje nam NeoBux.com :

Za każdy klik dostajemy 0.001$ , każdy sobie teraz pomyslał Pff ! Za tyle to ja nie robię.. Ale czytajcie dalej : ) Za klik naszego poleconego dostajemy aż 50% jego zarobków !! Dostajesz dodatkowo prowizje 10% od wydatków twoich poleconych na reklamę : )
Dodatkowo możemy dokupić sobie poleconych co kosztuje 0.6$ za 3 1$ za 5 ..
Niech każdy nie myśli że to strata kasy NIE !! NeoBux wymienia twoich poleconych jeżeli oni sa nieaktywni. : P

Wypłaty:

Wypłaty sa realizowane na AlertPay , PayPal OD JEDYNYCH 2$ !!! : )
Ale to jeszcze nie koniec wypłaty realizowane sa w trybie INSTANT !! Co oznacza że po zleceniu wypłaty dostajemy ja na swoje konto NATYCHMIASTOWO !!

Jest to niezwykła rewolucja ... NeoBux bije wszytskie Bux'y a chcesz do nich dołączyć ?? To czytaj dalej ... : )

Rejestracja:

NeoBux wyróżnia się bardzo atrakcyjnym wyglądem co umila nasze zarobki .. : )

1. Kliknij na banner.

[Obrazek: banner8.gif]

2.Rób co pisze .. : ) ( W linkach będą obrazki wpomagające )

Kliknij na "Register"
http://bux.zarabianie24.net/wp-content/gallery/neobux/neobuxads.png

Wypełniasz formularz zgodnie ze wskazówkami poniżej :
http://bux.zarabianie24.net/wp-content/gallery/cache/1982__320x240_neobuxregister.png

Username: Nazwa uzytkownika od 4-12 znaków : )
Password: Nasze hasło
Password confirmation: Powtarzacie hasło
E-mail: Podajemy nasz e-mail
AlerPay E-mail: Podajecie e-amil którego uzyliście podczas rejestracji w AlertPay , Paypal : )
Birth year: Rok urodzenia
Country: Wybieracie Polska
Image Verification: Przepisujesz kod z obrazka ( Duże litery !! )
Countinue: Klikasz dalej : )

!! UWAGA !! Jak klikniecie Continue pojawi wam się okno kończące rejestracje nie zamykaj tego okna !!! Inaczej będzie musiał zacząć rejestracje od początku...

Na adres podany podczas rejestarcji przyjdzie wam e-mail z kodem weryfikacji kopiujemy go i wklejamy.( Wygląda to tak : All you have to do is copy-paste this code in the registration from : 03D6839..... Ten ciąg liter jest naszym kode weryfikacji kopiujemy go i wklejamy w Validation code for w naszej końcowej rejestracji )

Gdy już wklejiliśmy nasz kod jedziemy dalej : )
Image Verification: Przepisujemy kod z obrazka : )
Finish registration: Klilkamy i juz mamy nasze konto !!

Jak zarabiać ?

Gdy juz zakończyliśmy naszą rejestracje możemy sie teraz spokojnie zalogować i zacząć zarabiać. Najważniejszym dla nas przyciskiem jest View Advertisement który znajduje się w prawej górnej belce... Gdu już kliknelismy w ten przycisk wyświetlą nam sie nasze kliki na których zarabiamy : ) A więc zaczynamy : Klikasz w jeden link i pojawi wam sie czerwona kropka ( bodajże ochrona przed botami ) klikacie na nią i otworaz wam nową stronkę z reklamą ... Odczekacie czas ( licznik czasu znajduje sie na dole ekranu musi się cały zapełnić [ być na zielono])
Gdy juz licznik się zapełnił na górze erkanu pojawi się napis: Advertisemets validated! 0.001 + 1 NeoPoints adds to your account !! ( Czy jakos tak : ) ) Nie można kliknąc na 2 reklamy jednocześnie !!

Dodatkowe informacje :

AdPrize : AdPrize to bonus który dostajemy gdy klikamy w nasze reklamy. W AdPrize możemy zdobyć NeoPints które potem wymieniamy na kasę : )

Kupno Poleconych:

Tak jak już wyżej wspomniałem w NeoBux można zkupić aktywnych poleconych.
A teraz przedstawie wam JAK ?

Napoczątek musimy dodać sobie pieniądze na stan konta " Rental Balance " ( W naszym profilu będzie taki plusik obok tego napisu ) Najniższą stawką na poleconych jest 0.6 $ za 3 . Potem naciskamy " refferals " który znajduje się w naszym profilu pod przyciskiem " View Advertisements " . I tam zakupujemy swoich poleconych. : )

Konto Golden: W NeoBux jest możliwość zakupienia konta Golden co zwieksza nasze zarobki. ( Nie będe sie rozpisywał co i jak ponieważ i tak pewnie nikt nie dotrwał do tego momentu : ) )

Bannery i nasze animacje : )

W prawym górnym rogu mamy naszą nazwe konta napisaną na niebiesko klikamy nia nią i przenosi nas w nasz profil. Potem klikamy na zakładke Banners po lewej stronie ( Wygląda to tak : http://zapodaj.net/a2ad6f0f5e00.bmp.html ) Gdy klikniemy na " Click here for more banners " Ujżymy jak sama nazwa mówi więcej naszych banneów : )

"Sposoby" na poleconych :

Polecenia czyli nasz 2-rzędny sposób zarabiania.

1. Najlepszym sposobem jest postowanie o swoim sposobie zarobku.

2. Reklamowanie swojego bannera ( animacji ) w systemach tpu GPTR , Bux .

3. Filmiki na YT ( chyba każdy wie o co chodzi : ) )

4. Reklamowanie swojego bannera ( animacji ) na popularnych chomikach.

5. I inne na które wy możecie wpadnąć. : )


Jeżeli ktoś będzie chciał to mogę pokazac jeszcze dowody wypłat.

--------------------------------------------------------------------

Za wszelakie błedy przepraszam !! : P

Może za niedługo dojdą poradniki na YT.

I to na tyle .. !! Zyczę miłego zarabiania !!

P.S Zachęcam do komentowania , oceniania i krytykowania !! : P

P.S2 Proszę ( Zakazuje ) aby nikt nie kopiował tego porandnika !!


RE: NeoBux.com - Najlepszy Bux pod słońcem ( PORANIDK i INFORMACJE ) - Snoweee - 18-01-2012 14:26

Zgłoszone


NeoBux.com - Najlepszy Bux pod słońcem ( PORANIDK i INFORMACJE ) - Tech - 18-01-2012 15:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.