Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto FreakShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konto FreakShare.com (/Temat-Sprzedam-konto-FreakShare-com-48606)



Sprzedam konto FreakShare.com - Kamils1992 - 17-01-2012 22:12

Witam mam do sprzedania konto w serwisie zajmującym się uploadem FreakShare.com. Na koncie znajduje się 15.35 Euro co widac na zamieszonym ponizej screenie, jest to równowartośc około 66zł. Chcę sprzedac konto ,ponieważ nie zajmuję się już tym więc moja propozycja cenowa to 35 złotych jeśli ktos zna się na rzeczy to szybko dobije do minimum wypłaty jakim są 20 Euro.

Cena: 35zł
Kontakt: GG:13789723
Płatnośc: PayPal

[Obrazek: c5fdcca6e912000c3c475cd9131397e2.png]

Zależy mi na szybkiej sprzedaży , myślę że to dobra cena kupując za 35zł jesteś około 31 zł do przodu zważając na wysoka cenę Euro. Pozdrawiam!



Sprzedam konto FreakShare.com - Admin - 19-11-2012 08:44

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.