Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3BiT - BiTometr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 3BiT - BiTometr (/Temat-3BiT-BiTometr-4860)



3BiT - BiTometr - Diqtion - 09-04-2010 21:26

[Obrazek: logo-bitometr.png]

Serwis BiTometr organizuje właśnie bardzo ciekawą zabawę. Otóż zbieramy sobie punkty za granie w gry za wpisywanie BiTKodów, które znajdziemy na podanych przez nich stronach no i oczywiście za zapraszanie znajomych.

[Obrazek: 4rzv52.jpg]

Punkty tworzą nam własny BiTometr:

W każdym tygodniu, miesiącu i roku wybieramy:

* BiTmastera Tygodnia - za najbardziej podkręcony BiTometr w danym tygodniu.
* BiTmastera Miesiąca - za najbardziej podkręcony BiTometr w danym miesiącu.
* BiTmastera Roku - za najbardziej podkręcony BiTometr w roku.


Ten kogo wybiorą (czyli ten kto będzie miał najlepszy BiTometr w danej kategorii, a jest ich dużo) ten wygrywa nagrodę:

[Obrazek: 24yr21k.jpg]

Oczywiście jest to tylko mały screen nagród jest o wiele więcej.

Link do serwisu: http://www.bitometr.pl

Jeśli ktos chce mi pomóc niech wyśle mi swój email na PW lub GG (12995782) ponieważ nie ma tam reflinków tylko system wysyłania maili Wink



RE: 3BiT - BiTometr - SZAFI - 09-04-2010 22:17

Zarejestrowałem sie i nie wiedzę ciekawych nagród... a tym bardziej zadań...


RE: 3BiT - BiTometr - psychol007 - 10-04-2010 11:19

jakie portale biora udzial w tej zabawie gdzie dawac te komentarze i wogule??


RE: 3BiT - BiTometr - daniello91 - 10-04-2010 14:16

Czy ma ktoś kody do tych podpowiedzi ?

1. Czy tak tańczyłeś na imprezach mając 4 lata?Jaraj się na jaramsie.pl i zgarnji BiTkod
2. Najśmieszniejszy raper tylko na jaramsie.pl i BiTkod dla Ciebie z komentarza
3. Raquel ma podobno 70 lat. Sprawdź jak wygląda na gadu-gadu.pl i zgarnij BiTkod
4. Na jaramsie.pl szukaj BiTkodu wśród komentarzy do "Bo świętować trzeba umieć!"
5. Sprawdź, co ten dzieciak wyprawia z piłką na Smog.pl i zgarnij BiTkod z komentarzy
6. Szybkość, spryt i BiTkod! To wszystko możesz znaleźć w Run Baster Run na pykam.pl


RE: 3BiT - BiTometr - jimi - 10-04-2010 21:25

(10-04-2010 14:16)daniello91 napisał(a):  Czy ma ktoś kody do tych podpowiedzi ?

1. Czy tak tańczyłeś na imprezach mając 4 lata?Jaraj się na jaramsie.pl i zgarnji BiTkod
2. Najśmieszniejszy raper tylko na jaramsie.pl i BiTkod dla Ciebie z komentarza
3. Raquel ma podobno 70 lat. Sprawdź jak wygląda na gadu-gadu.pl i zgarnij BiTkod
4. Na jaramsie.pl szukaj BiTkodu wśród komentarzy do "Bo świętować trzeba umieć!"
5. Sprawdź, co ten dzieciak wyprawia z piłką na Smog.pl i zgarnij BiTkod z komentarzy
6. Szybkość, spryt i BiTkod! To wszystko możesz znaleźć w Run Baster Run na pykam.pl
mam do wszystkich ... co dasz w zamian ?


RE: 3BiT - BiTometr - bartoszka1996 - 11-04-2010 10:18

(10-04-2010 14:16)daniello91 napisał(a):  Czy ma ktoś kody do tych podpowiedzi ?

1. Czy tak tańczyłeś na imprezach mając 4 lata?Jaraj się na jaramsie.pl i zgarnji BiTkod
2. Najśmieszniejszy raper tylko na jaramsie.pl i BiTkod dla Ciebie z komentarza
3. Raquel ma podobno 70 lat. Sprawdź jak wygląda na gadu-gadu.pl i zgarnij BiTkod
4. Na jaramsie.pl szukaj BiTkodu wśród komentarzy do "Bo świętować trzeba umieć!"
5. Sprawdź, co ten dzieciak wyprawia z piłką na Smog.pl i zgarnij BiTkod z komentarzy
6. Szybkość, spryt i BiTkod! To wszystko możesz znaleźć w Run Baster Run na pykam.pl
Jesli wiesz gdzie na google jest bitkod dam za niego bit kod z 4 latki


RE: 3BiT - BiTometr - MeTonaTOR - 17-04-2010 10:47

Fajnie, opiera się na Flash Player i Shoclwave Player - pech dla mnie Smile) (Jesli znajdziecie mi Flash i ShockWave Player na iPhone to proszę o pomoc)


3BiT - BiTometr - Hybrid1990 - 01-04-2018 07:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.