Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: nowy serwis z nagrodami (/Temat-nowy-serwis-z-nagrodami-48576)



nowy serwis z nagrodami - maiveq - 17-01-2012 08:39

grajonagrody.tnb.pl

Jakis nowy serwis z nagrodami. Nie wiem czy scam ale pisza ze jak sie nazbiera 50 uzytkownikow to bedzie konkurs z zagadkami i mozna bedzie doladowanie 10 zl do tel wygrac. 50 ludzi to nieduzo wiec nie zaszkodzi sprobowac Smile


RE: nowy serwis z nagrodami - kris009c - 17-01-2012 11:51

drobny cytat:
''Serwis ten będzie się opierał głownie na prostych grach, konkursach i zabawach z nagrodami. Oczywiście w tym oto momencie już nie będzie wszystko za darmo. Próby w grach i konkursach jak i zabawach będą płatne. Z czegoś w końcu trzeba będzie sfinansować wygrane nagrody.''
Zresztą jak dla mnie, wszystko jest chyba pisane lekko nie po polsku, ale jak kto uważa, mowa o wstępnej na stronie mowie, a tu mała ciekawostka ;D


RE: nowy serwis z nagrodami - m4rcin93 - 17-01-2012 12:31

darmowy hosting i wszystko jasne. Wink
SCAM.


RE: nowy serwis z nagrodami - maiveq - 17-01-2012 13:38

(17-01-2012 11:51)kris009c napisał(a):  drobny cytat:
''Serwis ten będzie się opierał głownie na prostych grach, konkursach i zabawach z nagrodami. Oczywiście w tym oto momencie już nie będzie wszystko za darmo. Próby w grach i konkursach jak i zabawach będą płatne. Z czegoś w końcu trzeba będzie sfinansować wygrane nagrody.''
Zresztą jak dla mnie, wszystko jest chyba pisane lekko nie po polsku, ale jak kto uważa, mowa o wstępnej na stronie mowie, a tu mała ciekawostka ;D

przeciez kazdy serwis tak robi Tongue tu po prostu szczerze napisane hehehehe Smile


RE: nowy serwis z nagrodami - pikusix1 - 17-01-2012 16:09

Zawsze marzyłem o takim serwisie z nagrodami - dam sobię łapę uciąć, że jest on właśnie Twój Tongue


RE: nowy serwis z nagrodami - maiveq - 17-01-2012 17:45

(17-01-2012 16:09)pikusix1 napisał(a):  Zawsze marzyłem o takim serwisie z nagrodami - dam sobię łapę uciąć, że jest on właśnie Twój Tongue

Ja tez marze Smile Chlopie ja nie umiem strony zalozyc SmileSmileSmile

http://www.forum.lockerz.com.pl/topic/105376-serwis-z-nagrodami/page__pid__938410#entry938410

a tu masz linka jak sie pytam na innym serwisie co trzeba zrobic i jak Smile


nowy serwis z nagrodami - Klin - 31-01-2015 14:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.