Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autosurf.net.pl - Darmowy polski autosurf! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Autosurf.net.pl - Darmowy polski autosurf! (/Temat-Autosurf-net-pl-Darmowy-polski-autosurf-48566)



Autosurf.net.pl - Darmowy polski autosurf! - autosurf.net.pl - 16-01-2012 23:04

[Obrazek: banner.gif]
Witam, chciałbym zaprezentować Państwo mój projekt Autosurf.net.pl

Posiadasz własny serwis internetowy i chciałbyś aby statystyki jego odwiedzin wreszcie ruszyły z miejsca? Nie wiesz w jaki sposób zachęcić użytkowników do wejścia na Twoją stronę www? Chciałbyś zwiększyć ruch na stronie i wreszcie zacząć na niej zarabiać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Wszystko co musisz zrobić, aby zwiększyć ilość wejść na Twoją stronę to założyć w 100% DARMOWE konto w naszym serwisie. Ty oglądasz strony innych użytkowników natomiast oni oglądają Twoją. Wszystko dzieje się w automatycznym 10 sekundowym surfie. Dołącz do nas i zobacz jakie to proste!

W naszym serwisie możesz również zarabiać pieniądze! Wystarczy uzbierać jedynie 1.000.000 punktów i przejść do zakładki Wypłata ( tylko dla zalogowanych )
Punkty wymienimy Wam na 10 zł , które przelejemy na Twoje konto bankowe lub PayPyl - wiecej w dziale Zarabiaj.

Co to jest autosurf?
Autosurf to rodzaj systemu oferujący najczęściej wzajemną wymianę ruchu na stronach www, poprzez wzajemne odwiedzanie dodanych stron do systemu, będących w rotacji. Niektóre systemu dodatkowo oferują możliwość pewnych zarobków w zamian za oglądanie określonej liczby stron lub banerów oraz polecanie systemu nowym osobom.

DLACZEGO TO WŁAŚNIE W NASZYM SERWISIE WARTO ZAŁOŻYĆ SWOJE KONTO ?

# 100% DARMOWA rejestracja oraz prowadzenie konta
# Brak limitu stron internetowych, które możesz dodać do systemu
# 10 sekundowy timer w autosurfie
# Za 1.000.000 zgromadzonych punktów, wypłacimy Ci aż 10 zł!
# Stałe ratio wynoszące 1:1 - za 1 wyświetlenie otrzymasz 1 punkt!
# Możliwość dokupienia punktów w każdym momencie
# Nagradzamy użytkowników, którzy polecą nasz system 20% dla surfera

To wszystko na: Autosurf.net.pl
Zapraszam serdecznie Smile


(link do forum umieszczony w stopce!!)



RE: Autosurf.net.pl - Darmowy polski autosurf! - darexons - 22-01-2012 12:21

Dosyć nie kiepskie.
Polecam.


RE: Autosurf.net.pl - Darmowy polski autosurf! - matig20 - 26-01-2012 14:02

ile pkt za 10 s surfu??


RE: Autosurf.net.pl - Darmowy polski autosurf! - mysza5000 - 26-01-2012 14:05

zapisałam się Smile


RE: Autosurf.net.pl - Darmowy polski autosurf! - matig20 - 26-01-2012 14:12

te surfy sa nie opłacalne zeby zarobić te 10 zł to przy zaliczaniu 4 pkt na 10s komp musi chodzic 28 dni na okrągło a jak zalicza 2 pkt na 10s to 56 dni a do tego za 10tys pkt dostaje się 1 gr maszakra ja na spróbe przez 3 dni mam włączonego i mam 55tys pkt czyi 0,5