Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogłoszenie - Nauczyciel Uploadu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ogłoszenie - Nauczyciel Uploadu (/Temat-Ogloszenie-Nauczyciel-Uploadu-48527)



Ogłoszenie - Nauczyciel Uploadu - Dunios - 15-01-2012 21:53

Witam zostanę nauczycielem Uploadu w zamian za rejestracje z reflinka. Nauczam uploadu na Filesonic, fileserve itp. Pisz na PW lub GG 33979972

[Obrazek: 2usidkk.jpg]

Miałem Uploadera na Darkwarez.pl Zbierałem to około 6 dni. Skończyłem z Uploadem z powodu braku czasu, ale moje umiejętności na pewno komuś się przydadzą.


RE: Ogłoszenie - Nauczyciel Uploadu - LessiPL - 15-01-2012 22:55

z takimi zarobkami to nie wiem kogo ty chcesz uczyć, najpierw sam się naucz. Nie trzeba żadnej wiedzy by zarabiać po kilka 2,50$ dziennie na fs, podstawy są opisane na forum więcej nie trzeba. A wrzuca się te pliki które są nowe i są na szczyście darkwarezowej listy.


RE: Ogłoszenie - Nauczyciel Uploadu - Dunios - 15-01-2012 23:49

(15-01-2012 22:55)LessiPL napisał(a):  z takimi zarobkami to nie wiem kogo ty chcesz uczyć, najpierw sam się naucz. Nie trzeba żadnej wiedzy by zarabiać po kilka 2,50$ dziennie na fs, podstawy są opisane na forum więcej nie trzeba. A wrzuca się te pliki które są nowe i są na szczyście darkwarezowej listy.

Zależy z jakim wkładem pracy, ja osobiście spędzałem przy tym 10-15 min. Przy 1 h znacznie więcej bym zarabiał.


RE: Ogłoszenie - Nauczyciel Uploadu - Dunios - 21-01-2012 22:59

Odświeżam


RE: Ogłoszenie - Nauczyciel Uploadu - shone5 - 27-01-2012 19:46

Filesonic i fileserve juz poszły sie kochac nie placa za pobrania wiec na czym teraz upasz? czy moze remotujesz?


RE: Ogłoszenie - Nauczyciel Uploadu - djmichu - 29-01-2012 19:08

te servery nie płacą