Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie o wiosenny restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie o wiosenny restock (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-o-wiosenny-restock-4852)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Pytanie o wiosenny restock - Koral - 09-04-2010 20:36

Witam!
Zgodnie z zasadą wiosennego restocku trzeba zdobyć 200 nowych PTZ od 3-13 kwietnia. I moje pytanie brzmi, co można więcej niż 200? Czy musi być dokładnie 200? Pytam, ponieważ nie wiem ile miałem przed 3 kwietnia, a dopiero dziś przeczytałem o tym. Dziękuję za odpowiedź Wink


RE: Pytanie o wiosenny restock - Magnus - 09-04-2010 20:38

Minimalnie trzeba zdobyć 200 PTZ a możesz nawet 1000 ... Big Grin jak zdobędziesz ponad 200 PTZ też dostaniesz możliwość wybrania rzeczy na restocku


RE: Pytanie o wiosenny restock - Athemis - 09-04-2010 20:38

Jeżeli nie wiesz ile miałeś 3kwietnia to lepiej uzbierac więcej.
Zdobędziesz 200 lub więcej do 13 to jesteś na restocku.


RE: Pytanie o wiosenny restock - Koral - 09-04-2010 21:06

OK dzieki Big Grin A tak mnięj więcej, domyślacie się kiedy on może być? Zaraz po 13 kwietnia?
I jeszcze, będzie się czymś różnił niż zwykły restock? Inne nagrody czy coś?Big Grin


RE: Pytanie o wiosenny restock - Magnus - 09-04-2010 21:09

Nagrody są w redeem pokazane jakie będą może coś jeszcze dadzą ale wątpie 4x oczywiście nagrody na tym restocku ... Wink


RE: Pytanie o wiosenny restock - Koral - 10-04-2010 13:43

Czyli jak będzie ten restock to te nagrody to zgarnięcia będą w zakładce "Coming Soon"? A lockerz ogłosi ten restock choć chwilę przed jego startem?

I powiedzcie mi jak z tymi nagrodami. Będą one wszystkie które są pokazane w "Redeem" i będzie po jednej sztuce każdej i kto pierwszy ten lepszy? Czy jak?
Sorki, ale jestem początkującym Smile


RE: Pytanie o wiosenny restock - Kilol - 10-04-2010 13:45

Jak będzie restock, nagrody do zgarnięcia będą w zakładce "redeem". Lockerz zazwyczaj podaje info. na stronie głównej
Lockerz (hallway) o tym, że trwa restock.

Nagród jest na prawdę dużo. Podejrzewam, że każdego produktu po kilkanaście tysięcy, choć dokładnie nikt tego nie wiem, jedynie Lockerz.
Działa to na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".


RE: Pytanie o wiosenny restock - Magnus - 10-04-2010 13:58

Restock trwa aż wszystko zejdzie ... ale rzeczy typu psp za 800 wi za 1000 znikają już po 2minutach od rozpoczęcia restocku więc trzeba sie spieszyć ...


RE: Pytanie o wiosenny restock - Koral - 10-04-2010 14:31

A więc zakładka "Coming soon" do czego służy?
A i jak te nagrody trzeba zebrać dla siebie? Zamiast napisu nad nimi "More soon" będzie co innego, i w to klikamy?


RE: Pytanie o wiosenny restock - Magnus - 10-04-2010 14:50

Tak będzie inny napis podświetlony na zielony kolor ...