Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vagex - Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Vagex - Poradnik (/Temat-Vagex-Poradnik-48484)



Vagex - Poradnik - Dunios - 14-01-2012 22:40

Witam, zrobiłem poradnik, w którym dowiecie się jak zarabiać na stronie Vagex.com .
Dzięki tej stronie internetowej możesz oglądać filmiki z youtube za pieniądze, również możesz promować swoje filmiki za punkty. Po instalacji nic nie trzeba robić wystarczy włączyć przeglądarkę i filmiki będą otwierać się same. Dzięki mojemu poradnikowi nauczysz się jak wyłączyć i włączyć dźwięk Mozilli, tak żeby lecące filmiki ci nie przeszkadzały w graniu oglądaniu filmów itp. Filmik odtwarzany jest przez 30 sekund po czym automatycznie włącza się następny, za 1 oglądniecie jest 1 punkt ($1 / 28070 credits 150 credits / 0.01$). Zarobek jest bardzo niski, ale przy zerowym wkładzie pracy to chyba żadnym groszem nie powinno się gardzić. Wypłata od 10 $.

1.Rejestracja

-Wchodzimy na stronę Vagex.com
-Klikamy Sign UP

[Obrazek: qzfbkm.jpg]

-Wpisujemy dane i potwierdzamy email

[Obrazek: 25f3ma0.jpg]

2.Obsługa

Obsługa jest bardzo prosta, opisałem ją na obrazku

[Obrazek: nv238.jpg]

3.Instalacja pluginu

-Wchodzimy do Earn Free Credits a następnie klikamy latest version przy Mozilli

[Obrazek: oaoqog.jpg]

-Następnie klikamy Zezwól i restartujemy przeglądarkę

[Obrazek: mc94k3.jpg]

Jak zauważyliście automatycznie włączyły wam się filmiki na youtube i naliczają wam się punkty Smile. Alby wyłączyć plugin wystarczy wejść w Narzędzia-> Dodarki->Vagex Firefox Add-On->Wyłącz.

4.Wyłączenie włączenie dzwięku





Sam z tego poradnika korzystałem, skopiujcie sobie ten pliczek gdzieś w inne miejsce. Gdy będziesz chciał mieć dźwięk w przeglądarce usuń plik z folderu Mozilli, a gdy będziesz chciał wyłączyć znowu go skopiuj do folderu z Mozilla :]

5.Promowanie filmików

-Klikamy Add new video
-Ustawiamy za co płacimy i ile chcemy na ten filmik wydać creditsów i klikamy Add

Więc teraz po zainstalowaniu pluginu wystarczy mieć włączony komputer i przeglądarkę Smile, nie jest to scam widziałem dowody wypłat.

Zapraszam do rejestracji z mojego reffa:
http://vagex.com/?ref=83075


RE: Vagex - Poradnik - Erenee - 15-01-2012 15:11

Rejestracja z refa Wink

Masz dowód?


RE: Vagex - Poradnik - Killer - 15-01-2012 22:52

refy w temacie


Vagex - Poradnik - Killer - 15-01-2012 22:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.