Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? (/Temat-W-co-zainwestowac-male-zarobione-pieniadze-48468)

Strony: 1 2


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - matig20 - 17-01-2012 18:04

(15-01-2012 03:00)HardCoreSex napisał(a):  @matig20
Mówisz shella, ale nie wiem co on pomoże skoro uplinkuje linki, nie uploaduje.?

Mówicie o uploadingu pay per action (ppa), próbowałem w tym sił, no ale może za szybko się poddaje ... Czytałem tysiące poradników, nawet tych płatnych i ani centa Sad W sumie nie wiem po co to piszę.. Chyba tylko się użalam.

Myślicie że człowiek o przeciętnej inteligencji może wyżyć z upload'u ?

ale z uplinkowania niema kasy ,zresztą na poczoątku zawsze jest lipa , tak zę sie nie zniechęcaj odrazu , traktuj to jak hobby lub zabawa , ps dostałem pierwszą wypłate na my pay Smile


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - PodatekPL - 17-01-2012 18:32

vps I poster


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - lebshot - 18-01-2012 11:56

Zainwestuj w domenę .com. To sprawi że twoja strona nabierze wiarygodności w oczach ludzi Smile


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - zarabiacz69 - 11-03-2012 14:12

Radził bym tak samo jak przedmówca. Zainwestuj w dobra domenę, stwórz stronę i po jakimś czasie zacznij zarabiać na reklamach. Może nie będzie to na początku duży dochód ale zawsze to jakaś ciągłość zarabiania Wink


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Puzel12 - 16-03-2012 18:19

ale żeby zarabiać na stronei trzeba jeszcze znać php html xhtml cs:s i java scripts chyba? sam bym zaiwestował w stronę internetową tylko gdbym znał ten nieszczęsny język Sad


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - n1000 - 17-03-2012 15:47

(16-03-2012 18:19)Puzel12 napisał(a):  ale żeby zarabiać na stronei trzeba jeszcze znać php html xhtml cs:s i java scripts chyba? sam bym zaiwestował w stronę internetową tylko gdbym znał ten nieszczęsny język Sad

aj tam, aj tam... jak się nie ma chęci to lepiej nie brać się za nic bo i tak zapewne nic nie wyjdzie - pograj w jakieś gry, posłuchaj muzyki, połaź bez sensu po internecie nie myśląc o tym całym zarabianiu Wink

jak ci wrócą chęci to znajdź jakieś programy, albo załóż bloga (jest wiele możliwości stworzenia strony/bloga bez znajomości języków), napisz treść i wstaw na tymczasowy hosting - całą gotową stronę masz w 2 godziny Big Grin Potem zainwestuj jak przedmówca napisał i wstaw np. na domenę .com Oczywiście, że lepiej jest znać języki, ale i bez nich można sobie nieźle poradzić Wink


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - ikar - 18-03-2012 15:51

A co powiecie na zainwestowanie takich pieniędzy w takie programy jak bannersbroker. Tam potrzeba 25$ do pakietu startowego i nie wiem czy opłaca się zbierać pieniądze bym tam zainwestować. Ma ktoś doświadczenie w tym programie?


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Nikodemsky - 19-03-2012 05:16

zgadzam się z przedmówcami - serwer + domena .com, wordpress, pozycjonować i ładować PPA ile się da, oczywiście wszystko to pielęgnować i wyrośnie dorodny interes Smile


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - mikiniki - 19-03-2012 16:51

Ja bym zainwestowal w paliwo.