Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? (/Temat-W-co-zainwestowac-male-zarobione-pieniadze-48468)

Strony: 1 2


W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - HardCoreSex - 14-01-2012 16:55

Siemacie ludzie.
Załóżmy że zarobiłem sobie 30$ z groszami (100zł) na uploadzie. W co mógłbym zainwestować tak małe pieniądze ? Aby więcej zarobić ?
Bo na uploadzie wielkich pieniędzy chyba nie zarobie, jeśli chodzi o serwisy typu FileSonic.


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Karczu - 14-01-2012 16:59

Najlepiej zainwestuj w siebie Big Grin

A tak na serio, to zainteresuj się uploadem, ale PPA (typu FireCash, ShareCash etc). Do tego mógłbyś kupić sobie za tą kaskę domenę, serwerek, postawić wordpressa, zacząć pozycjonować i zarabiać więcej, niż na hostach typu FileSonic Wink Grunt to znalezienie dobrych nisz.


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - matig20 - 14-01-2012 20:06

możesz np. zainwestowac w shella szybciej pobierzesz pliki i upniesz wtedy beda lepsze pobrania jak jeszcze będziesz pisał ze twój upload mozesz też kupic domene na rok i zrobić jakąś prosta ale przyciągająca stronke i reklamy wpakować


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Por2010 - 15-01-2012 00:43

nic nie inwestuj tylko przenieś się na uploading PPA Smile


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Killer - 15-01-2012 01:54

W pełni popieram przedmówcę, postaw na PPA Tongue


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - HardCoreSex - 15-01-2012 03:00

@matig20
Mówisz shella, ale nie wiem co on pomoże skoro uplinkuje linki, nie uploaduje.?

Mówicie o uploadingu pay per action (ppa), próbowałem w tym sił, no ale może za szybko się poddaje ... Czytałem tysiące poradników, nawet tych płatnych i ani centa Sad W sumie nie wiem po co to piszę.. Chyba tylko się użalam.

Myślicie że człowiek o przeciętnej inteligencji może wyżyć z upload'u ?


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Por2010 - 15-01-2012 11:37

nie poddawaj się, mi nie dawno usunęli wszystkie filmiki, ale nie poddałem się i działam dalejSmile
najważniejsze się nie poddawać !


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - HardCoreSex - 15-01-2012 14:57

Rzeczywiście, jak widzę jak Ci skaczą te zarobki w sygnaturze to aż się chcę wziąć do roboty.
Nie chciałbyś mi powiedzieć jakiej metody używasz?Tongue


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - Por2010 - 15-01-2012 15:00

tak dużo to ja nie zarabiam Tongue
musisz znaleźć niszę, ładnie wypromować film i zarobki będą wpadać Big Grin

na FireCash mam zarobki tylko z jednego filmu Tongue


RE: W co zainwestować 'małe' zarobione pieniądze ? - motorola1212 - 17-01-2012 17:30

Z poradników możesz się dowiedzieć na czym polega taka metoda zarabiania ale...
Aby zarabiać musisz sam się zastanowić jak chcesz tego dokonać. Tylko twoje własne pomysły pomogą ci w osiągnięciu celu.
Tyle ode mnie. Dzięki za uwagę Smile