Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPay - Poradnik by Bios - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MyPay - Poradnik by Bios (/Temat-MyPay-Poradnik-by-Bios-48461)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Dunios - 29-01-2012 14:47

Kiedy ostatnio wam mypay wypłacał kasę ?
Już czekam 10 dni na wypłaty, wypłaty warte są 50 zł Sad.


RE: MyPay - Poradnik by Bios - bodzio1812 - 29-01-2012 15:22

na konto bankowe będą płacić po 10 luty na na paypal normalnie czyli koniec stycznia...

nowe kody mypay
kod1: bodzio1 jeszcze 6 sztuk
kod2: bodzio2 jeszcze 3 sztuki
warte 0.50 zł
oraz nowość nowe kody na veuro.de niemiecki odpowiednik mypay
kod: cashman
wartość kodu to 0.25 euro
tak tak euro bo tam się w euro zarabia polecam.


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Molek - 29-01-2012 16:59

Jak wypełniacie te ankiety ?, do każdej podajecie inne dane, tylko ten sam email?. Pytam, ponieważ ja podając prawie wszędzie te same, oczywiście fikcyjne dane, mam na koncie 1 zł. Ankiety wypełniałem w godzinach południowych i mam świadomość, że może minąć kilka godzin do zaliczenia, dlatego pytam dla pewności, czy czegoś nie skopałem. Nie wiem, jak funkcjonuje ten serwis, i czy podając w każdej ankiecie inne dane nie dostanę bana. Może mi ktoś streścić, jak to wypełniać ?.


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Dunios - 30-01-2012 00:47

(29-01-2012 16:59)Molek napisał(a):  Jak wypełniacie te ankiety ?, do każdej podajecie inne dane, tylko ten sam email?. Pytam, ponieważ ja podając prawie wszędzie te same, oczywiście fikcyjne dane, mam na koncie 1 zł. Ankiety wypełniałem w godzinach południowych i mam świadomość, że może minąć kilka godzin do zaliczenia, dlatego pytam dla pewności, czy czegoś nie skopałem. Nie wiem, jak funkcjonuje ten serwis, i czy podając w każdej ankiecie inne dane nie dostanę bana. Może mi ktoś streścić, jak to wypełniać ?.

Wymyśl fikcyjne dane i wpisuj je ciągle, tylko emaila zmianiaj i nr tel. Kurde wszystko opisane jest w poradniku, musisz mieć operę i po każdym naliczeniu ankiet kasować ciasteczka. tak dostaniesz bana gdy uzupełniasz ciągle innymi danymi.

Wie ktoś czy może jest jakiś odpowiednik lub strona podobna do mypay tylko że UK lub USA ? Z niemcem sobie nie radzę Sad


RE: MyPay - Poradnik by Bios - kubtom - 30-01-2012 13:56

Mam we wszystkich ankietach wpisywać to samo imie, nazwisko adres zmieniać tylko email i numer telefonu i jak czesto czyscic te ciasteczka po kazdej ankiecie czy raz dziennie. Wczoraj uzupełniłem wszystkie dzis mam znowu te same i mam je wypełnić znowu czy za to nie dostne bana


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Molek - 30-01-2012 15:37

(30-01-2012 00:47)Dunios napisał(a):  
(29-01-2012 16:59)Molek napisał(a):  Jak wypełniacie te ankiety ?, do każdej podajecie inne dane, tylko ten sam email?. Pytam, ponieważ ja podając prawie wszędzie te same, oczywiście fikcyjne dane, mam na koncie 1 zł. Ankiety wypełniałem w godzinach południowych i mam świadomość, że może minąć kilka godzin do zaliczenia, dlatego pytam dla pewności, czy czegoś nie skopałem. Nie wiem, jak funkcjonuje ten serwis, i czy podając w każdej ankiecie inne dane nie dostanę bana. Może mi ktoś streścić, jak to wypełniać ?.

Wymyśl fikcyjne dane i wpisuj je ciągle, tylko emaila zmianiaj i nr tel. Kurde wszystko opisane jest w poradniku, musisz mieć operę i po każdym naliczeniu ankiet kasować ciasteczka. tak dostaniesz bana gdy uzupełniasz ciągle innymi danymi.

Wie ktoś czy może jest jakiś odpowiednik lub strona podobna do mypay tylko że UK lub USA ? Z niemcem sobie nie radzę Sad

Dzięki, poszedł +.


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Dunios - 30-01-2012 17:44

(30-01-2012 13:56)kubtom napisał(a):  Mam we wszystkich ankietach wpisywać to samo imie, nazwisko adres zmieniać tylko email i numer telefonu i jak czesto czyscic te ciasteczka po kazdej ankiecie czy raz dziennie. Wczoraj uzupełniłem wszystkie dzis mam znowu te same i mam je wypełnić znowu czy za to nie dostne bana

Ku**a pisze już z 6 raz, wszystko ciągle tak samo tylko email i nr tel inny . ciasteczka czyść jak już ci kasę za ankiety naliczy


RE: MyPay - Poradnik by Bios - UmCyK - 30-01-2012 20:25

Dziennie mamy ok 10-15 ankiet
Każda ankieta 1 meil
o2 daje nam 4 @ do wykorzystania z 1 meila
trzeba założyć 2-4 Meili na o2 ??


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Dunios - 30-01-2012 20:36

Nie, z każdej strony internetowej (dowygrania, offersclick itp.) są 3-4 ankiety. W każdej ankiecie tej samej firmy zmieniamy końcówkę z o2 na np. go2.pl . Np. Robisz ankiety z offersclicka podjesz email [email protected], a gdy robisz 2 ankietę podajesz [email protected].


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Mashal - 31-01-2012 23:22

kody po 0,7 zł na start w http://www.mypay.pl

Kod : bonusmypay