Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPay - Poradnik by Bios - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MyPay - Poradnik by Bios (/Temat-MyPay-Poradnik-by-Bios-48461)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


MyPay - Poradnik by Bios - Dunios - 14-01-2012 15:26

Zarabianie na MyPay.pl

MyPay.pl jest serwisem w którym za wykonywanie różnych ofert dostajesz pieniądze, jest to wypłacalny serwis. Stawki ofert wahają się od 15 do 80 gr. Obecnie na stronie są oferty o następujących wartościach:

Filmik z Rejerstracją:




[Obrazek: 20zwikg.png]

Daje nam to razem 5,4zł. Akcje odświeżają się co 24h, lecz są takie które odświeżają się co 4 godz. Czyli średnio wychodzi że w jedynym dniu przy pracy ok. 30min zarobimy minimum 10zł.
(więcej inf. na dole poradnika)

Rejerstracja:
Przechodzimy do strony rejestracji: Tutaj
Lub skopiuj do przeglądarki Smile : http://www.mypay.pl/

[Obrazek: 1zgeydv.jpg]


Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i intuicyjna. Wypełniamy 4 okienka i aktywujemy konto poprzez email który przyjdzie na skrzynkę Smile

Po wejściu w zakładkę „Akcje” mamy przed oczami taki widok:

[Obrazek: 14jor4z.jpg]

Aby zacząd zarabiad klikamy w „szczegóły” przy wybranej ofercie i „weź udział”. Przenosimy się na stronę na której wypełniamy dane i czekamy na linka potwierdzającego. Po kliknięciu w link potwierdzający autentycznośd Twoich danych(potwierdzasz że to Ty, a nie ktoś inny) czekasz na dodanie pieniędzy do Twojego konta.

Fakty, Mity, Informacje i Przestrogi

1. Pamiętaj, żeby potwierdzad w e-mailu kody aktywacyjne z tych stron.
2. Przy wypełnianiu danych nie trzeba podawad prawdziwych danych, aby akcja była zaliczona musisz podad jedynie poprawny email oraz numer telefonu (nie w stylu 666666999), najlepiej żeby był wiarygodny, np. 798555663 czy 785659896.
3. Jako imię/nazwisko itd. nie wpisuj fraz(słów) typu: „dasd”, „cnzkxcjnaso”.
4. Między wypełnianiem akcji(powtórnie w jednym dniu) trzeba wyczyścid ciasteczka w przeglądarce, inaczej nie będą one zaliczane przez mypay ponownie co się wiąże z brakiem $$$(pieniędzy).
5.- Codziennie warto założyd nowy e-mail, bo na jeden e-mail tylko raz można wypełnid akcje (wyjątkiem jest "offersclick" gdzie tylko trzeba zmienid dane i numer telefonu)
6. Akcje: MacBook i Iphone. Między tymi dwiema akcjami trzeba wyczyścid ciasteczka oraz podad inne dane przy wypełnianiu.
7. Najlepiej tworzyd emaile na poczcie o2.pl. Przy zakładaniu dostajemy aż 4 konta ([email protected], [email protected], [email protected] i [email protected]). Plusem jest to że strony(akcje) widzą 4 różne emaile, a e wiadomości z nich idą na jedną skrzynkę.
8. Pieniądze są zaliczane różnie, czasem po 30 sekundach, czasem musisz czekad 3-4h, są też oferty na których zaliczenie czekasz do 24h. Akcje takie jak: iphone 4 Konkurs”, „HTC do zgarnięcia..” są zaliczane co tydzieo. Czyli wypełniając w tygodniu np. „iphone 4 Konkurs” 14 razy dostajemy 14x0,25 czyli 3,5zł.
9. Minimum do wypłaty to 7.50zł. Przy wypłacie na konto PP(Paypal) z pieniędzy, które zarobiliśmy odliczane jest 1,9% kwoty + 0,35 €. Czyli z zarobionych 7.50zł dostajemy ~6,95zł.
10. Wypłaty odbywają się co 3 dni.
11. Wszystkie akcje/konkursy są w 100% darmowe. Wszystko może wydawad się skomplikowane i na pierwszy rzut oka jest to dużo roboty, ale po pewnym czasie nabierze się wprawy i będziecie zarabiali 10-15zł/dzieo. P.S. Nie denerwuj się jeśli od razu nie doliczy Ci zapłaty! Jak wspomniałem w pkt. 8, niektóre akcje zaliczane są od razu a niektóre potrzebują na to paru godzin.

Ten poradnik nie jest mój tylko użytkownika Bios.

Moje zarobki:

[Obrazek: beztytuuwjt.png]

Zapraszam do zarabiania ze mną.

Korzyści z Rejerstracji z mojego reffa:
-10 kodów po 0,4 zł (kod: Dolurin4)
-5 kodów po 0,8 zł (kod: Dolurin3)
-Reffback 60%, czyli dostajesz 60% kwoty której na tobie zarobiłem
-Możesz do mnie pisać jeżeli potrzebujesz pomocy

Zarejestrowani:
UmCyK


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Dunios - 15-01-2012 10:13

Aktualizacja kodów 3 kody po 0,40 gr Dolurin, Zapraszam do rejerstracji


RE: MyPay - Poradnik by Bios - rasiak221 - 15-01-2012 13:27

Zapraszam - 8669321
Pomogę przy każdym pytaniuSmile
Tutaj bonus odemnie. Wpisz przy rejestracji w nazwie
"Kupon bonusowy" - Rasiak221
i ciesz się startem z bonusem w postaci paru groszy na dobry początek!


RE: MyPay - Poradnik by Bios - duzakasa - 15-01-2012 14:36

Zarabianie na MyPay.pl + KODY BONUSOWE

[Obrazek: vEuro_banner_blau-gelb_468x60.gif]

MyPay.pl jest serwisem w którym za wykonywanie różnych ofert dostajesz pieniądze, jest to wypłacalny serwis. Stawki ofert wahają się od 10 gr do 80 gr.
Minimalna stawka jaką można wypłacić to 7,50 zł a wypłaty do 14 dni. Wypłacać można bezpośrednio na konto bankowe bądź PayPal.
SERDECZNIE POLECAM!!!

Podaje czysty link:
Kod:
http://www.mypay.pl

Reflink:
Kod:
http://www.mypay.pl/?ref=27038&subid=


Korzyści z Rejestracji z mojego reflinka:
- 5 kodów po 0,50 zł (kod: zsme)
- 15 kodów po 0,20 zł (kod: mypaydk)
- Możesz do mnie pisać jeżeli potrzebujesz pomocy zarabianie365(at)gmail.com

Jeśli zarejestrujesz się przez mój kod bądź reflink możesz liczyć na pomoc przy akcjach na priv bądź mail zarabianie365(at)gmail.com


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Dunios - 15-01-2012 15:20

Korzyści z Rejerstracji z mojego reffa:
-3 kody 0,40 gr : Dolurin
-Reffback 60%, czyli dostajesz 60% kwoty której na tobie zarobiłem
-Możesz do mnie pisać jeżeli potrzebujesz pomocy

http://www.mypay.pl/?ref=27179&subid=


RE: MyPay - Poradnik by Bios - innos123 - 15-01-2012 20:04

Walisz ściemy, reffbacka nie ma i wypłaty nie są co 3dni (z wypłatami konkretnie się opier******).


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Majka - 15-01-2012 20:34

Fajny poradniczek dla "nowych" użytkowników (+ Ci za to)! Wypłaty może nie są co 3 dni ale są w pełni wiarygodni i wypłacalni...


RE: MyPay - Poradnik by Bios - Dunios - 15-01-2012 20:46

(15-01-2012 20:04)innos123 napisał(a):  Walisz ściemy, reffbacka nie ma i wypłaty nie są co 3dni (z wypłatami konkretnie się opier******).


Nie walę ściemy, reffbacki robię ja. Piszesz do mnie swój nick i email paypala, ja ci wyszukuje na mojej liście i wypłacam wam 60% tego co na was zarobiłem.

Ja osobiście dostaje wypłaty na 2-3 dzień, więc nie narzekam. Zapraszam do rejerstracji


RE: MyPay - Poradnik by Bios - innos123 - 15-01-2012 21:18

A na co wypłacasz? Paypal? Bo ja zleciłem 13dni temu wypłatę (zaokrąglając) 100zł na konto bankowe i nie widać tej wypłaty ;/


RE: MyPay - Poradnik by Bios - makos19955 - 15-01-2012 21:33

Jutro bd wypłaty Big Grin