Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy monitor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nowy monitor (/Temat-Nowy-monitor-48444)



Nowy monitor - Natlia200 - 14-01-2012 11:47

Witam zastanawiam się nad kupnem nowego monitora. Kasa jaką mogę przeznaczyć na ten wydatek to ok. 350-400zł. Jedynym warunkiem jest to by monitor był dostępny w Media Markt albo Saturnie. Proszę nie podawajcie linków do allegro Big Grin Pewnie zapytacie dlaczego w tych sklepach otóż wygrałam bony i pasuje je wykorzystać Lol

Z góry dzięki ;D


RE: Nowy monitor - MareKSG - 14-01-2012 20:18

Hmmm ciężko podać jakiś konkretny model. Szukaj najlepiej monitorów Samsunga o przekątnej takiej jaka Ci odpowiada Smile Od siebie mogę polecić Acery. Kupiłem Acera H213H używanego ponad rok temu i jakoś się trzyma beka


RE: Nowy monitor - Natlia200 - 15-01-2012 11:30

chciałam zobaczyć na stronie media markt, ale jak wchodzę w produkty to mi nie działa...
wam też? Big Grin


RE: Nowy monitor - Marello - 15-01-2012 12:40

Cwaniaki nie podają cen do monitorów na swoich stronach, ale w tym przedziale cenowym pewnie jakaś 19' Samsunga z HDMI powinna się znaleść Wink Musisz pojechać i sprawdzić co mają ;D


RE: Nowy monitor - Jeppers - 15-01-2012 12:58

Takie produkty znajdziesz tylko u nich w gazetce z ceną Smile


RE: Nowy monitor - Stachu - 15-01-2012 15:07

Ja kupiłem w media markt jakoś 2 tygodnie temu monitor za 389zł LG E1960. Przekątna 18,5, mi wystarczySmile Panorama, led, ładny wygląd, 2 lata gwarancji. Dla mnie idealny, ponieważ mam starego kompa, to nawet nie miałem co myśleć o jakimś HDMI z full HD.


RE: Nowy monitor - Natlia200 - 15-01-2012 16:12

Jak na razie pogoda paskudna aż się mi nawet jechać tam nie chce Lol

myślę, że 18/19 w zupełności mnie zadowoli