Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samoczynne logowanie na email - YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Samoczynne logowanie na email - YouTube (/Temat-Samoczynne-logowanie-na-email-YouTube-48419)



Samoczynne logowanie na email - YouTube - mikolaj90 - 13-01-2012 21:50

Witam. Logując się na moje konto na YouTube automatycznie loguje się na swoją pocztę na Gmail'u. Mogę to jakoś wyłączyć ? Dodatkowo nie mogę nawet zapisać hasła bo wtedy pola logowania na Gmail będą uzupełnione danymi do tego konta YouTube. Ogólnie jak to wyłączyć, usunąć czy cokolwiek bo denerwuje to.


RE: Samoczynne logowanie na email - YouTube - Leopard - 14-01-2012 11:38

Wchodzisz w ustawienia profilu na YT, "Manage account" (~zarządzaj kontem - 2 od dołu po lewej) i tam masz "Change which Google Account is linked to this account" (~zmień które konto Google jest połączone z tym kontem). Tam możesz odlączyć od siebie konta.


RE: Samoczynne logowanie na email - YouTube - mikolaj90 - 14-01-2012 13:13

Właśnie nie ma tej opcji: "Zmień które konto Google jest połączone z tym kontem". Może jakoś inaczej ?

@Edit: Znalazłem rozwiązanie do tego ale oczywiście google zrobiło swoje chore zasady:

"Jeśli Twoje konto YouTube zostało utworzone przed majem 2009 r. i jest powiązane z niewłaściwym kontem Google, wykonaj poniższe kroki, aby usunąć powiązanie swojego konta YouTube z kontem Google. Od razu będzie konieczne utworzenie powiązania z innym kontem Google.

Odwiedź tę stronę:
http://www.youtube.com/my_account_unlink

Wprowadź swoją nazwę użytkownika YouTube i swoje stare hasło YouTube sprzed utworzenia powiązania z kontem Google, a następnie wprowadź kod weryfikacyjny.

Następnie kliknij przycisk Usuń powiązanie moich kont"


Mi się pojawia, że moje konto zostało na trwale połączone, w dodatku na siłę... Jeżeli założę nowe konto na inny adres email niż google to powiąże mi się ?