Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) (/Temat-Poradnik-Marketagent-POWRACA-W-NOWYM-WYDANIU-DARMOWY-DOWNLOAD-48384)

Strony: 1 2


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Poradnik Marketagent - 18-01-2012 16:08

hahaha.
zanim zacząłem sprzedawać poradnik to miałem na paypalu 0zł, bo paypal mi nie potrzebny.
po czym wnioskuje że ma 10 lat? popiszcie z nim na gadu, sami się przekonacie..
piszę do mnie co 5 sekund jak by kolegów szukał, tam piszę normalnie a tutaj mnie krytykuje (dwulicowość) uu..
twój poziom inteligencji jest równy 0, pewnie rozwiązujesz testy IQ z aplikacjami "doda test iq".
dobra zlewam na was, pis yo


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Yogii - 18-01-2012 17:38

bialy 64 euro na godzine
paypal nie potrzebny

buhahahha


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - marcel_kk - 18-01-2012 18:26

(18-01-2012 17:38)Yogii napisał(a):  bialy 64 euro na godzine
paypal nie potrzebny

buhahahha

Biały jesteś wesoły dzieciak, gdzie sie pojawiasz
tam Cie wyśmiewają!
Co do GG to pisze z Toba mój syn, ma z Ciebie
niezłą polewe.
Yogii, tu się z Toba w 100% zgodze.. buhahahahaha


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Poradnik Marketagent - 21-01-2012 14:34

Yogii, nie czytałeś moich poprzednich wypowiedzi? jak byś nie wiedział to już dawno nie siedzę na markecie bo już mi to nie potrzebne, tylko dla fanu robię sobie poradniki..
@up
piszę ze mną twój syn? i ma wiedzę o tym o czym pisałeś na forum? ;o
hahahaha polewa z ciebie, po prostu jesteś dzieckiem, masz 10 lat i myślisz że jesteś yo pro elo, joł. : )


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - marcel_kk - 21-01-2012 14:52

Jesteś gorszy od stonki, a Twój poradnik to przecież porażka,
nic nowego tam nie wnosisz, a chciałbys kase od naiwnych wyrwać.
@Biały, pogódź się z oczywistym, nikt na tym
forum tego dziadowstwa nie kupi.


Odp: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Scoobyx - 21-01-2012 15:10

Po 64 euro zarabiał, a na PP ma tylko 90 zł. Hahaha =)) Idź lepiej gdzieś, bo się już gubisz. Big Grin

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - tomo1821 - 21-01-2012 20:23

(13-01-2012 15:22)Poradnik Marketagent napisał(a):  Witam.
Jak mówicie że chcę "zarobić na poradniku" to macie go za darmo, i tak już dawno nie siedzę na tym portalu tylko robiłem poradniki pod niego.. to niech ten serwis znowu padnie jak wtedy.. pozdrawiam
http://www.filesonic.pl/file/POZcilp

Sprzedać za 20zł tego super poradnika(60euro za godzinę) się nie dało, więc teraz szukasz szczęścia zarobku na file sonic


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - tomo1821 - 21-01-2012 20:29

...


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - tomo1821 - 21-01-2012 20:29

(13-01-2012 21:57)Poradnik Marketagent napisał(a):  nie znalazło się ani jednego naiwnego?;> oo
to ciekawe czemu mam na paypalu 94,50zł?;>
chłopie mówisz że mam 15 lat chociaż że mam 16, a po twoich wypowiedziach wnioskuje że masz 10.
weź się ogarnij i spakuj się w karton - najlepsze dla ciebie rozwiązanie : )

Rzeczywiście wielka różnica 16 a nie 15... 94zł na paypalu - śmieszne


Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Admin - 22-01-2012 09:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.