Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) (/Temat-Poradnik-Marketagent-POWRACA-W-NOWYM-WYDANIU-DARMOWY-DOWNLOAD-48384)

Strony: 1 2


Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Poradnik Marketagent - 13-01-2012 15:22

Witam.
Jak mówicie że chcę "zarobić na poradniku" to macie go za darmo, i tak już dawno nie siedzę na tym portalu tylko robiłem poradniki pod niego.. to niech ten serwis znowu padnie jak wtedy.. pozdrawiam
http://www.filesonic.pl/file/POZcilp


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - HeniutX - 13-01-2012 15:24

Ile można wyciągnąć z tej strony?


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Yogii - 13-01-2012 15:33

biały mam CieWink


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Poradnik Marketagent - 13-01-2012 15:36

masz mnie? ciekawe


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - marcel_kk - 13-01-2012 18:38

On jest gorszy od stonki, jego nicki na tym i innych
forach to: Biały, Młodziak, Ipay, Marketagent,
a teraz Poradnik Marketagent, co za uparty dzieciak.
Nie dało sie sprzedac za 20 zł, to chciał wcisnąc za 4,50
nie znalazł ani jednego naiwnego to rozdaje za darmo....ech...


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Poradnik Marketagent - 13-01-2012 21:57

nie znalazło się ani jednego naiwnego?;> oo
to ciekawe czemu mam na paypalu 94,50zł?;>
chłopie mówisz że mam 15 lat chociaż że mam 16, a po twoich wypowiedziach wnioskuje że masz 10.
weź się ogarnij i spakuj się w karton - najlepsze dla ciebie rozwiązanie : )


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Morfit - 13-01-2012 22:53

@UP: A co za problem sobie wpłacić 90zł ?
masz 15 lat, mimo że masz 16, - eee no duża różnica
na jakiej podstawie wnioskujesz, że ma 10?
sam fakt, że ktoś robi multikonta po to, żeby móc sprzedawać poradnik rozwala ;d


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - marcel_kk - 14-01-2012 05:16

To dzieciak, amatorszczyzna, samo chwalenie sie ile
ma na Paypalu tego dowodzi, bo co ma piernik do wiatraka?
Biały, Ipay, Mlodziak czy jak tam sie ponownie nazwałeś daj screna z wypłat z Marketagent, bo miesiąc temu podobno
dzieki Twojemu poradnikowi sporo żes zarobił, bu cha cha


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - Yogii - 14-01-2012 10:28

60 euro na godzine zarabia a za 4,5 zeta wciska poradnik
buhahahah


RE: Poradnik Marketagent - POWRACA W NOWYM WYDANIU! (DARMOWY DOWNLOAD) - marcel_kk - 14-01-2012 11:47

(14-01-2012 10:28)Yogii napisał(a):  60 euro na godzine zarabia a za 4,5 zeta wciska poradnik
buhahahah

Tak to juz jest z tym @Białym, dzieckiem NEO,
Nie udało mu sie zarobic na Marketagent to próbuje
zarobić na naiwności ludzkiej.
Nie z nami te numery koleżko wystepujacy pod nickami
Biały, Młodziak, Ipay a teraz Poradnik Marketagent.
Jesteśmy czujni, oszustwom mówimy NIE !