Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kradzież - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Kradzież (/Temat-Kradziez-4837)



Kradzież - chudas94 - 09-04-2010 16:05

Witam przedstawię wam moją sytuację z "TakeAGift".
W Środę o godzinie 20:28 wysłałem sms'a aby zmienić status z basic na elite.
Wszystko poszło ładnie i pięknie i wyczytałem, że teraz wystarczy poczekać na e-majla (sms'a z potwierdzeniem dostałem) więc spokojnie poczekałem do wczoraj do około godziny 8 rano. Wchodzę na e-majla patrzę i nic więc "wkurzony" wysłałem e-majla do "TakeAGift" z opisem całej sytuacji i dostałem odpowiedź: "Witam,
w przypadku problemu z płatnościami za rozszerzenia kont, prosimy o kontakt
z supportem serwisu platnosci.pl "

O wysłałem do nich e-majla z wyjaśnieniem sprawy i dostałem takową odp.
" Witam.

Dziękuję za kontakt.

Chciałbym poinformować, że środki zostały poprawnie zaksięgowane i przekazane do dyspozycji odbiorcy w dniu 07-04-2010 o godzinie 20:27.

W przypadku dalszego braku zakupionej usługi, sugeruję skontaktować się ze sklepem, na rzecz którego dokonał Pan płatności."

Dziś jak tylko wróciłem ze szkoły mocno wkur***** wysłałem e-majla do "Takeagift" (około godziny 14) i do tej pory nie ma, żadnego odzewu.

Doradźcie mi co mam z tym zrobić...


RE: Kradzież - Enemy - 09-04-2010 16:13

Poczekaj jeszcze na tego maila z 1 dzień po czym napisz do nich kolejnego. Jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z serwisem platnosci.pl przedstaw im sytuacje dokładnie i poproś o dane kontaktowe administratora TaG.


RE: Kradzież - chudas94 - 09-04-2010 17:07

A wczoraj wysłałem jeszcze jednego e-majla do TakeAGift i do teraz nie odpisali...


RE: Kradzież - Radek256 - 09-04-2010 22:54

Najlepiej to zadzwoń do nich, wtedy dogadasz się najlepiej