Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pomóźcie uzbierać 20 znajomych, wysyłam zaproszenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Pomóźcie uzbierać 20 znajomych, wysyłam zaproszenia (/Temat-Zamkniety-Pomozcie-uzbierac-20-znajomych-wysylam-zaproszenia-4834)



[Zamknięty]Pomóźcie uzbierać 20 znajomych, wysyłam zaproszenia - Boski90 - 09-04-2010 15:54

Witam
Jestem nowy, ale już się obeznałem w tym wszystkim. Wyślę każdemu zaproszenie kto będzie chciał, oczywiście gdy już zbiorę 20 znajomych nie oznacza że przestanę je wysyłać. E-maile potrzebne do rejestracji można podawać w wątku, albo na gg. Od razu wysyłam. Mam nadzieję że znajdą się chętni. Pozdrawiam serdecznie
Moje gg: 7708375, mogę być niewidoczny, ale proszę pisać Smile


RE: Pomóźcie uzbierać 20 znajomych, wysyłam zaproszenia - Rif3r - 09-04-2010 16:13

Polecam !!


RE: Pomóźcie uzbierać 20 znajomych, wysyłam zaproszenia - piata - 09-04-2010 17:56

Wszystko ok ! Polecam !


[Zamknięty]Pomóźcie uzbierać 20 znajomych, wysyłam zaproszenia - Killer - 21-05-2011 09:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.