Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy są dodatkowe opłaty na allegro za robienie "duzych zakupów"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Czy są dodatkowe opłaty na allegro za robienie "duzych zakupów"? (/Temat-Czy-sa-dodatkowe-oplaty-na-allegro-za-robienie-duzych-zakupow-48265)



Czy są dodatkowe opłaty na allegro za robienie "duzych zakupów"? - bios - 09-01-2012 19:41

A więc sprawa wygląda tak:

Mój znajomy z Ukrainy chce kupować na Allegro przedmioty, które będą przychodziły do polski(tak jak bym ja kupował). Z racji tego że ogólnie mało kupuję, a nagle zacznę kupować na kwoty powyżej 1000zł i to dość często w miesiącu chciałbym dowiedzieć się czy są za to jakieś dodatkowe opłaty... No i jak jest z przewiezieniem na Ukrainę. Będą to takie towary jak Komputery, Telefony, czasem meble...

Pozdrawiam Wink


RE: Czy są dodatkowe opłaty na allegro za robienie "duzych zakupów"? - Sony_st - 14-01-2012 20:44

Co do kupowania płacisz tylko za towar i ewentualna przesyłka,
nie będzie żadnych dodatkowych opłat tylko kupujący musi zgodzić sie na wysyłke zagranice, jeśli przesyłki mają iść za granice to najlepiej brać ubezpeiczone


RE: Czy są dodatkowe opłaty na allegro za robienie "duzych zakupów"? - 123damian123 - 14-01-2012 22:50

na ukraine to jeszcze licz się z cłem i podatkiem przy przewiezieniu.