Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pytan kilka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pytan kilka (/Temat-Rozwiazane-pytan-kilka-4824)



[Rozwiązane]pytan kilka - tarantula8290 - 09-04-2010 14:22

teraz mam pytanko, szukalem w szukaj i nie znalazlem wiec sie pytam, jesli bylo to wybaczcie i usuncie:
1) na jedno ip moge miec 5 kont, tyle gdzies wyczytalem i pytanie brzmi, czy wysylajac zaproszenia moge zaprosic 5 osob z innego ip i jesli one nie beda wchodzic, w ogole to czy mi potem moga odjac punkty
2) czy w jakis sposob moge ogladac bunnies, bo kolega mi mowil ze istnieje jakis program
3) w jaki sposob zrobic autofilla albo tym podobne rzeczy, jeszcze nie bralem udzialu w restocku wiec nie wiem, chodzi mi o to jak to zrobic merytorycznie, czyli jaki program, co gdzie wpisac i co pozaznaczac

sorry za te banalne pytania, alem noobem


RE: pytan kilka - Kilol - 09-04-2010 14:26

1. 5 kont, to taka bezpieczna ilość kont. Jeśli konta nie będą używane, to nic się nie stanie.
2. Tak, poszukaj w dziale "Poradniki".
3. Ściągasz program "Autofill Forms", regułkę i importujesz regułkę. Dane wpisujesz w pole "Wartość".


RE: pytan kilka - tarantula8290 - 09-04-2010 16:56

no dzieki, jak znam zycie, pewnie jestem milionowym graczem ktory sie pytal o takie banaly, mea culpa i w ogole

+1 Kilol
END of topic


RE: pytan kilka - Marello - 09-04-2010 18:23

Lock


[Rozwiązane][Rozwiązane]pytan kilka - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.