Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach (/Temat-sprawdzony-sposob-jak-dorobic-w-tych-chorych-czasach-48239)



sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach - Legar - 08-01-2012 22:34

Witam

Zanim zacznę chciałbym zaznaczyć, że brałem udział już w wielu "cudownych programach" w internecie. Jedne były lepsze, inne gorsze. Na jednych zarabiałam więcej, na innych mniej. Jednak nie widziałem jeszcze takiego, który byłby prosty i jednocześnie gwarantowałby jasnookreślony zysk w stosunkowo krótkim czasie. Program do którego chcę Cię zaprosić jest pierwszym, który spełnił wszystkei te kryteria. W trzy tygodnie zarobiłem niespełna 900 zł więc gra jest warta świeczki.

Sukces programu wynika z jego prostoty. Ideą programu jest dobrowolne obdarowywanie się darowiznami. Jedna osoba przekazuje dobrowolnie drugiej 15 zł. Liczba osób, które moga przekazac Ci darowiznę jest nieograniczoną. Darowizny są w Polsce całkowicie legalne więc nie ma obawy, że program jest kolejnym oszustwem. Aby zarobić musisz po prostu tego chcieć i zarazić tym innych ludzi. Naprawdę fajny sopsób aby troche dorobić w tych chorych czasach. Program jest prosty jak budowa cepa. Zapraszam do rejestracji. Link poniżej. W razie pytań piszcie na [email protected]

http://megapensja.pl/?user=netmarketing


RE: sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach - marcel_kk - 09-01-2012 05:02

Ha, ha, ha... "darowizna" w piramidzie !
Szukaj naiwnych gdzie indziej, na tym
forum żeśmy to juz przerabiali, tylko
widocznie uzwglednili inflacje, bo do niedawna
było 5 zł, a Ty wyjeżdzasz z 15.


RE: sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach - tomazzi - 09-01-2012 12:26

1 to się zastanów jako kto piszesz ...
bo 1 "zarabiałam" kawałek dalej nie "widziałem"

bo albo jesteś kobietą, albo facetem ...
no chyba, że obojniakiem więc nie dziwne, że raz piszesz tak a raz tak


a plus te "cudowne" programy to na nie "jeleni" szukaj gdzie indziej - każdy zdrowo myślący i znajaący realia tych piramidek nawet ani 1 gr nie wpłaci Big Grin


marcel to nie inflacja ....
ciężko złapać jelenia ... nie wpłaca już tyle osób 5 zł to trzeba było wpłatę podnieść na 15 zł bo jeleni coraz mniej wpłacających - także tutaj nie inflacja spowodowała podwyżkę wpłat Big GrinBig Grin


RE: sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach - pollpg - 09-01-2012 13:41

Polecam firmę, w której nie musisz mieć wkładu własnego na start ... firma daje 10$ i 2% zysku dziennego. Można skorzystać tylko z tych 10$ i pomnażać zysk lub dodatkowo wpłacić parę $. Jest ponadto świetny program partnerski 2-poziomowy. Z pierwszego poziomu otrzymujemy 10%, z drugiego 5%. Można zastosować dźwignię inwestycyjną i zwielokrotnić zyski. Firma wypłaca od 20$, można codziennie wypłacać pieniądze. Jedyny minus to trzeba mieć ukończone 16 lat.
Wiecej informacji prześlę indywidualnie każdemu na emaila lub udzielę informacji na gadu-gadu.


RE: sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach - munio - 09-01-2012 14:08

zarabianie zarabianiem a czy wyplaciles kase z tego ?Smile


RE: sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach - tomazzi - 09-01-2012 21:57

pisze o jjs tripler Smile
jak na razie najdłużej płacący hyip Smile
nie tylko on, ale ja i wiele wiele wiele osób wypłaciło i wypłaca kasę z tego hyip Smile
tylko, że korzystanie z darmowych10$ nic ci nie daje bo po 60 dniach ci odbiorą z konta to co od nich pożyczyłeś i zostanie ci 5$

najlepszą sumą do inwestycji jest tutaj zacząć od 100$ i iść do góry czyli mając na koncie 10$ inwestować dalej, kupować pozycje by więcej ich pracowało i zarabiało


sprawdzony sposób jak dorobić w tych chorych czasach - Hybrid1990 - 17-01-2019 15:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.