Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? (/Temat-Gdzie-lub-jak-zdobyc-poleconych-48222)

Strony: 1 2 3


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - kolegaZPracy - 01-06-2012 17:25

moja metoda na zbieranie ludzi to rejestrowanie się na forach, które mnie interesują i udzielanie się w tematach jakich lubię. Kiedy komuś w czymś pomogę na pewno ta osoba się do mnie zwróci znowu, to przy okazji mógłbym przedstawić swoją ofertę zarabiania. Mało jak na razie zdziałałem ale nie poddaję się Smile Myślę o swoich stronkach/blogach itp połączyć to jakoś w sieć. Mam już jedną! hehe a potem optymalizacja poprzez autoresponder czy coś w tym stylu. Powoli jak powoli ale jestem cierpliwy. Smile


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - tamburyniarz - 22-08-2012 00:40

Ja najczęściej rejestruje się z linków z poradników z yt. Jeśli poradnik jest dobrze zrobiony i pomocny to nie widzę przeszkód bym nie miał się zarejestrować. Coś za coś.


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - sebkas666 - 22-08-2012 07:25

najlepiej mieć znajomych oraz jakiegoś bloga Wink


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - Karamber - 28-11-2012 19:06

http://lubietoto.pl/punkty-polecenia.html a ja zapraszam tutaj w 10 min wyklikasz 5 zł przynajmniej ja miałem taki start i kumpela potem brakło już stron do polubienia , wiele ludzi uważa że szoda sobie śmiecić fb ale przecież polubienia można cofnoć , a pieniędzy nieWink tak że polecam !


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - ascanio - 28-11-2012 22:58

Często aktualizowany blog ze stałą liczbą odwiedzin może okazać się bardzo pomocny. Nie można jednak powielać istniejącej treści, czy zawalać czytelników reklamami. Wystarczy podstrona z polecanymi stronami.

Sam korzystam z tego sposobu i mam zawsze kilka refów w ciągu tygodnia. Jak zdobywam czytelników? Część trafia do mnie z wyszukiwarek, co oznacza, że opłaca się pisać wartościowe treści. Poza tym piszę posty na dwóch forach (m.in. na tym), a w sygnaturce mam link do strony. Ostatnie ważne źródło odwiedzin, to blogi o podobnej tematyce, gdzie co jakiś czas umieszczam wartościowe komentarze, a po pewnym czasie np. wymieniam się linkami. Tyle wystarczy, żeby systematycznie zdobywać poleconych.

Zdaniem podsumowania, podkreślę jeszcze raz, że wszystko opiera się na pisaniu (artykułów, komentarzy, postów). W ten sposób buduje się zaufanie.


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - MrocznyKILL - 29-11-2012 17:02

pomogę z refami w zamian za zapis w jednym wybranym przez ciebie serwisie które ci zaproponuje i promowanie go moimi metodami


moje możliwości w promowaniu reflinka:

[Obrazek: 2euu2pumlwa8.jpg]


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - jay13uk - 30-11-2012 00:04

Najlepiej pisać własne artykuły tematyczne i zostawiać swoje backlinki, nieznam lepszego sposobu, naprawde. Masz stronke lub zajmujesz sie promocją jakiegoś servisu to jest najlepszy sposób. Squidoo, hubpages, bukisa, ifobarrell itp tutaj zostawiam ci link do malej recenzji wszystkie działąja praktycznie tak samo z drobymi różnicami
http://zarabianieonline.net/m/sites/view/Squidoo-recenzja


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - cybernfiction - 02-12-2012 01:02

Na forach dotyczacych zarabiania, oferowac jakies refbacki czy inna forme promocji, np. najzwyklejsza pomoc aby zachecic do siebie inne osoby


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - KasiaD - 08-12-2012 14:53

Poleconych nie da się zebrać bardzo szybko, jeżeli dopiero zaczynamy. Smile Ja prowadzę dwa blogi i do nich mam fanpage na FB. Najlepiej wypromować siebie w taki właśnie sposób i z czasem ludzie sami zaczną do Ciebie przychodzić i zapisywać się jako partnerzy Smile


RE: Gdzie lub jak zdobyć poleconych ? - Symbian - 08-12-2012 20:11

Fora,czaty,blogi.. wyszukujesz jakiejś "Kumatej" osoby,piszesz na czym to dokładnie polega,jakie nagrody można zdobyć i gdy już będzie miał zamiar się zarejestrować podsyłasz mu twój reflink Wink