Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inkazee.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inkazee.com (/Temat-Inkazee-com-48220)



RE: Inkazee.com - Synkretysta - 28-03-2012 19:52

nie uzbierasz odpowiedniej liczby KAZ, chyba że do następnych świąt.


RE: Inkazee.com - Kamil Lesniak - 28-03-2012 20:10

a czemu nie uzbieram odpowiedniej liczby kaz


RE: Inkazee.com - pampuch721 - 28-03-2012 20:44

W ogóel nie da sie uzbierać odpowiedniej ilości KAZ z samego grania by pokryć koszt jakiejkolwiek wysyłki. Za każdy zdobyty poziom dostaje się jednorazowo 10 KAZ. Poziomów zdaje się jest 20, zatem max 200 KAZ można uzbierać, także nawet do świąt nie dasz radyBig Grin W Inkazee trzeba zainwestować lub zrobić ofertę jakąś by móc zlecić wysyłkę. Z tego względu polecam SolytarySmile


RE: Inkazee.com - Surlope - 28-03-2012 20:48

Nie polecam tej strony , zbiera się bardzo długo oraz ich strona poboczna prizeers-Jackpot jest niewypłacalna (co udowodniono) więc pewnie ta też nie jest Xpokerface


RE: Inkazee.com - pampuch721 - 28-03-2012 20:52

Skąd info, że Prizee-Jackpot jest niewypłacalna?
Poza tym słyszałem, że wiele osób podostawało nagrody z Inkazee i innych takich stron... Czyżby już się zescamiły? Poproszę o więcej informacji


RE: Inkazee.com - Kamil Lesniak - 29-03-2012 12:40

2JD8CVTS

KKEDMYMG

L5PASRJJ

YAWGAAJ3

5SG9GYWY
Powymieniam się kodami na pw jest ktoś chętny pisać

a co do kaz ja sadze ze nawet jeżeli by ktoś kupił za te euro to i tak się opłaci o ile nie ma więcej utrudnień i nagrody muszą dojść bo my płacimy my wymagamy jeżeli by ów strona nie wysyłała nagród a ktoś kupiłby kaz za te euro to nic innego nie wychodzi jak podanie ich do sadu a wiem od znajomego prawnika ze mógłbym żądać odszkodowania w tym przypadku i z cała pewnością wygrałbym ta sprawę. A 20euro za 2,000kaz to nie duzo bo na nasze liczmy euro po 5zł jakby było to tylko 100zł. Jesli nie ma wiecej opłat czego do konca nie wiem


RE: Inkazee.com - Synkretysta - 29-03-2012 13:31

5Pwesezq

Qcuchzgt

Flxu5V2F

V4S62265


RE: Inkazee.com - Kamil Lesniak - 30-03-2012 09:47

Qrhr8Hqw

Rv42Q9Gx

Jm847S3L

Jlvbtwar

Vxcabs3W


RE: Inkazee.com - Drawiec23 - 31-03-2012 08:14

Temat dotyczy Inkazee lecz ja mam pytanie odnośnie Solytary. Chce zagrać o nagrodę lecz mam do wykonania 3 zadania:

- Complete 5 level(s) in the 11 tournament
- Complete 8 level(s) in the 6 tournament
- Discover 4 rank 11 Cup(s)

Czy może ktoś mi wytłumaczyć na czym polegają te zadania? Tłumaczyłem w translatorze lecz wiele mi to nie pomogło.


RE: Inkazee.com - IDIS - 31-03-2012 13:32

(31-03-2012 08:14)Drawiec23 napisał(a):  Temat dotyczy Inkazee lecz ja mam pytanie odnośnie Solytary. Chce zagrać o nagrodę lecz mam do wykonania 3 zadania:

- Complete 5 level(s) in the 11 tournament Zalicz 5 poziomów w 11 rundzie Czyli wchodzimy w 11 rundę i wykonujemy w niej 5 poziomów, mozemy wykonywać te same poziomy, najłatwiej jest robić cały czas pierwszy poziom
- Complete 8 level(s) in the 6 tournament Zalicz 8 poziomów w 6 rundzie analogicznie do pierwszego zadania
- Discover 4 rank 11 Cup(s) Odkryj 4 puchary które posiadają rangę 11 Czyli po wygranej rundzie wybieramy nagrodę z rangą 11

Czy może ktoś mi wytłumaczyć na czym polegają te zadania? Tłumaczyłem w translatorze lecz wiele mi to nie pomogło.

Mam nadzieję, że pomogłem Smile