Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inkazee.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inkazee.com (/Temat-Inkazee-com-48220)



RE: Inkazee.com - ProFarT - 04-03-2012 16:43

[Obrazek: 11hqhle.jpg]
Czy przy danych :
Tomasz Kowalski
ul. Piłsudskiego 12 mieszkania 1
z miasta Toruń, o kodzie pocztowym 82-400.
Jest to dobrze wypełnione?
Further details, muszę tam coś wpisywać?


@orz, co Ci nie wychodzi ? To jest bardzo prosta gra, w sumie enovaa także jest prosta, wystarczy sprawić by diamenty spadły na dół, a w enovaa, by zniszczyć tych kółeczek dostatecznie dużo, by wypełnić cel. Później tylko nabić opłatę za przesyłkę i loteryjka.


RE: Inkazee.com - orz - 05-03-2012 21:44

Gra mi się często wiesza na kilka sekund, słaby komp ehh ....
Further details nie jest ci do szczęścia potrzebne, nie mamy żadnych suburbów, districtów ani sectorów w adresach więc zostaw tak, a jak wyskoczy ci że nieprawidłowy adres czy cuś to znaczy że ich system nie ogarnia "/" - dosyć powszechna przypadłość. Zawsze w amerykańskich stronach zastępuję to przez "m" - zrozumiałe dla nich a i poczta polska ogarnie temat.


RE: Inkazee.com - ProFarT - 06-03-2012 19:06

dzięki Smile


42poziom, po 40poziomie dokładają kolejny kamyk,czyli już są dwie blokady :/ i za przejście poziomu dostaje się 100nuggets


@
jeszcze pytanie... czy jak już wybiorę na przykład Samsunga Galaxy, zostaną odebrane mi punkty, przyjdzie paczka, to .. co dalej ? Czy będę musiał grę przechodzić od nowa? Czy będę miał nadal swój poziom, swój woreczek?


RE: Inkazee.com - wiemar - 08-03-2012 00:05

EYXHT782
4F37YSUH
LVQHYNNY
F3NQAJA5
FMDCLYBW


kody. wątpie żeby ktoś zarobił 95k+ na jakąś nagrode jak za gre dostajemy od 15-100 a i trzeba wykupować pojemność na te punkty. moze za pół roku jak ktoś bedzie siedział codzinnie po kilka godzin


RE: Inkazee.com - CMRR - 08-03-2012 00:13

@ProFarT
Jebłem ze śmiechu. Masz napisane co trzeba zrobić, żeby zdobyć nagrodę. Same nugetsy i kaz są nic nie warte jeśli na kole fortuny nie trafisz tej nagrody którą wybrałeś.


RE: Inkazee.com - ProFarT - 08-03-2012 04:14

(08-03-2012 00:13)CMRR napisał(a):  @ProFarT
Jebłem ze śmiechu. Masz napisane co trzeba zrobić, żeby zdobyć nagrodę. Same nugetsy i kaz są nic nie warte jeśli na kole fortuny nie trafisz tej nagrody którą wybrałeś.
nie spytałem, ile warte są nuggetsy i kazy... spytałem, co dalej, gdy już wygram, bo miałem dylemat, czy dozbierać do lepszej nagrody, czy brać już ipoda. Wybrałem ipoda, w jeden dzień już prawie mam skończone zadania.

Poza tym.. trochę kultury.


@ Co do postu wyżej.. dostajesz około 70 nugetsów za rundę, dziennie przegrasz powiedzmy 10rund = ~700nugetsów, co w miesiąc daję ~20tys, wliczając, że masz sposób na KAZy, to w dwa miesiące możesz zgarnać ipada Tongue jeśli oczywiście wygrasz.


RE: Inkazee.com - snoopi1234 - 08-03-2012 16:57

CRS5ABJS

YWMPYRYV

7HFJHJDC

QXKXJ2GA

4GW67XP3

Codziennie będzie nowa dawka kodów.
Życzę miłej gry.


RE: Inkazee.com - snoopi1234 - 09-03-2012 14:56

4F276LJB

ZYDKFFHS

639KXARU

S8ZQ5B7C

P5B3EATC

Codziennie będzie nowa dawka kodów.
Życzę miłej gry.


RE: Inkazee.com - Hellgete - 09-03-2012 16:51

Mam pytanie czy jak się w kole fortuny nie trafi na wybraną nagrodę to jest jakiś limit czasowy w którym nie można już o daną rzecz grać?
A tak poza tym szukam 5 osób z którymi mógłbym się wymieniać kodami na inkazze, enovaa i solytary chętnych proszę o kontakt.


RE: Inkazee.com - snoopi1234 - 11-03-2012 17:18

Yyknuwjr

Eum4Wk9G

Qrf3Jnzb

W2R3V656

Xcwujcl3