Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Battlefied 3 - program przestał działać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Rozwiązane]Battlefied 3 - program przestał działać (/Temat-Rozwiazane-Battlefied-3-program-przestal-dzialac-48187)



[Rozwiązane]Battlefied 3 - program przestał działać - mikolaj90 - 07-01-2012 20:09

Witam. Włączam Battlefielda 3, czarny ekran i pojawia się program przestał działać. Jak to naprawić ? Przeczytałem z 10 for i nie znalazłem żadnej odpowiedzi.

Specyfikacja nic tutaj nie ma bo uruchomić mi się powinien bez problemu dlatego proszę o konkretną pomoc. Wszystkie sterowniki i inne pierdoły najnowsze.


RE: Battlefied 3 - program przestał działać - PodatekPL - 07-01-2012 20:47

Pytanie pierwsze kiedy ostatnio miałeś włączone bf3


RE: Battlefied 3 - program przestał działać - mikolaj90 - 07-01-2012 21:41

Problem rozwiązany. Do zamknięcia.


RE: Battlefied 3 - program przestał działać - Xanthi - 10-01-2012 00:58

Pewnie wystarczylo usunac z nazwy folderu z gra TM i gra sie odpala normalnie Wink


RE: Battlefied 3 - program przestał działać - Coristo - 10-01-2012 07:29

Cytat:
(07-01-2012 21:41)mikolaj90 napisał(a):  Problem rozwiązany. Do zamknięcia.
Napisz rozwiązanie
jak już założyłeś temat, może ktoś będzie miał podobny problemSmile


RE: Battlefied 3 - program przestał działać - mikolaj90 - 10-01-2012 15:26

Gra była pirat bo chciałem sprawdzić czy mi będzie działała. Dla "legalnych ludzi" już ją usunąłem Smile Musiałem wkleić do katalogu z grą język angielski po czym uruchomić plik dodający język polski do rejestru windows. Od tych czynności gra włączyła się poprawnie.


[Rozwiązane]Battlefied 3 - program przestał działać - Tech - 12-01-2012 00:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.