Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Router - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Router (/Temat-Router-48160)



Router - omisiu - 07-01-2012 00:05

Witam
chciałbym się poradzić w sprawie routera.

Planuję założyć w domu bezprzewodowy internet netii i wiem, że jest w zestawie router netia spot.
Moje pytanie brzmi czy router w zestawie będzie w stanie objąć cały dom o powierzchni ponad 200m2 i 2 piętrach?

Czy będzie konieczność dokupienia lepszego sprzętu na taki dom :]


RE: Router - Daminn - 07-01-2012 15:04

Ten z zestawu tego nie ogarnie. Do takiej powierzchni potrzeba czegoś z dobrymi antenami.


RE: Router - omisiu - 07-01-2012 18:11

A jest takie coś jak wzmacniacz sygnału bądź jakieś anteny wzmacniające. Nie znam się na tym kompletnie więc jak opowiadam herezje to sory.

Jak będzie potrzebny router to w jakim przedziale cenowym znajdzie się taki ogarniający to wszystko?


RE: Router - Baleron333 - 08-01-2012 11:48

myślę że do 200 zł , ja mam 260 m2 i pentagram cerberus p6351 działa jak nalezy... ;]


RE: Router - Sony_st - 14-01-2012 20:56

Co do ogarnięcia drugiego piętra to ogarnie ale tylko pokój nad routerem ewentualnie jeden obok, mam router netii i łapie mi 20m od domu max ale to już zasięg jest bardzo słaby a w domu wszystkie pomieszczenia, dlatego lepiej jak kupisz lepszy router


RE: Router - omisiu - 14-01-2012 23:29

Sprawdzę, jak sprawuje się router netii i ew. dokupię ten co polecał baleron333 i będzie gitess