Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash nie działa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash nie działa? (/Temat-FireCash-nie-dziala-48131)

Strony: 1 2 3


RE: FireCash nie działa? - mrxardas - 06-01-2012 19:10

I tak jest cały czas kurde, jak mam zarabiać jak ta latryna nie odpowiada


RE: FireCash nie działa? - bobuś - 06-01-2012 19:15

na pewno dobrą metodą jest podanie jeszcze linków z konkurencyjnych serwisów, które działają Smile ja tak robie i polecam innym. Przynajmniej tak można sobie zapewnić jakąś ciągłość w pobraniach

mozna wejsc na strone za pomoca IP wiec to pewnie znowu DNS zawinil


RE: FireCash nie działa? - Yanke$ - 06-01-2012 19:48

u mnie strona normalnie działa, nawet jak wpisuję po domenieWink


RE: FireCash nie działa? - stubborn9494 - 06-01-2012 20:18

Jak wcześniej były takie problemy, to około ile trwały? Bo mi się nudzi xd


RE: FireCash nie działa? - bobuś - 06-01-2012 20:27

albo po 24 wstawało albo rano jak ja wstałem to już chodziłoSmile chciałem sprawdzić czy norma dzisiaj została wyrobiona, ale jak nie moge to biorę się do pracy nad następnymi rzeczami żeby jak postawią serwis na nogi miał co uploadowaćSmile kto nic nie robi ten nic nie ma hehe


RE: FireCash nie działa? - stubborn9494 - 06-01-2012 20:33

Ja już właśnie zuploadowałem no i od razu przestało działać, jak na złość... Czyli trzeba czekać do jutra ;/


RE: FireCash nie działa? - siweek - 06-01-2012 20:38

otwiera się właściwości połączenia lokalnego->zakładka ogólne->dalej klikamy na protokół internetowy (TCP/IP)->a potem wybieramy na dole pole: użyj następujących adresów serwerów DNS i wpisujemy numery w ten sposób,że:

Preferowan serwer DNS: 208.67.222.222
Alternatywny serwer DNS: 208.67.220.220

http://www.pcworld.p...yfikuj.DNS.html

próbowaliście to co on pisał?


RE: FireCash nie działa? - bobuś - 07-01-2012 10:22

dzisiaj przywitał mnie jakiś błąd HTML czy coś takiego (coś z parsowaniem i kodem źródłowym). Stronka nadal kwiczy. Ciekawe...

EDIT: stronka juz dziala i na dowod, ze nie wszystkim strone wywalilo dodam, ze wczoraj podczas gdy nie moglem wejsc na stronke zarobilem $11. Widac nie bylo tak zle i tylko regionalnie padlo


RE: FireCash nie działa? - stubborn9494 - 07-01-2012 12:11

U mnie już działa normalnie. Wszystko w porządku Wink można zacząć zarabiać ;d


RE: FireCash nie działa? - FireMedia - 07-01-2012 12:45

Problemy z DNSami mogli mieć głównie Polacy, ale dzisiaj już nikt nie powinien mieć problemów z wejściem na stroneSmile