Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]z-lister - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]z-lister (/Temat-Rozwiazane-z-lister-4812)



[Rozwiązane]z-lister - BoneR - 09-04-2010 05:49

Witam , z-list zdobyyłem 6marca i do dzisiaj nie mam od nich odpowiedzi ani jednej nawet jak się pytałem w sprawie proxy nic nie odpisują i chciałem się dowiedzieć kiedy mi mniej więcej przyjdzie i czy to co pisali ze 31 wysyłają to znaczy że to był taki mini emial do all co dobyli i nie będą na email wysyłać ??


RE: z-lister - Tech - 09-04-2010 11:05

Może być to wina twojej poczty, choć czasem po prostu trzeba długo czekać zanim coś napiszą. Zresztą póki masz dobrze uzupełnione dane to nie musisz nawet sprawdzać emaila, tylko czekać na przesyłkę (długo, bo teraz już nie ma koszulek).


[Rozwiązane][Rozwiązane]z-lister - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.